Mistrovství v silniční cyklistice skončilo v Turecku

Konalo se v silničním šampionátu Sunflower Valley na kole v Turecku a bylo dokončeno v roce 2020 TBF. Tým Sakarya Büyükşehir Bicycle zasáhl místo v šampionátu, což bylo svědkem velkého vzrušení. Metropolitní sportovci získali všechny 3 medaile v kategorii mužů.

Turecká cyklistická federace pořádaná Tureckem v roce 2020 v cyklistických silnicích v Sunflower Valley byla scéna velkého vzrušení. V poslední den závodů se na stupních vítězů umístil městský cyklistický tým Salcano Sakarya, který první den šampionátu označil své závody s časem.

President Supreme poblahopřál sportovcům

Po dokončení oznámení, velké nadšení ze závodění na scéně, předseda Ekrem Yüce, „Sunflower, nejmodernější cyklistická zařízení v zemi, organizovaná společností TBF Road Bike Cycling v našem údolí, jsme pořádali turecké mistrovství. Chtěl bych poděkovat všem sportovcům, kteří se zúčastnili závodu v šampionátu, a poblahopřát našim sportovcům, kteří získali titul “ Byla představena soutěž na konci tureckých sportovců o medaili na slavnostním předávání cen Cyklistická federace prezident Erol Küçükbakırc a viceprezident Mohammad Berat Alphen, prezident klubu Sakaryaspor Cevat sour, Metropolitní magistrát pro mládež a Ilhan, vedoucí sportovního oddělení šerifa Aykaça.

Mistrovství dokončeno

V poslední den šampionátu soutěžilo 139.3 závodníků z 22 týmů na silniční dráze 60 kilometrů v kategorii seniorů mužů. Zatímco metropolitní cyklistický tým Salcano Sakarya nenechal pódium v ​​kategorii velkých mužů nikomu, Onur Balkan, jeden ze sportovců Büyükşehiru, dokončil závod na prvním místě. Balkánští spoluhráči Halil İbrahim Doğan dokončili závod na druhém místě a Emre Yavuz na třetím místě a umístil se na stupních vítězů. V posledním závodě šampionátu soutěžilo v kategorii mužů pro mládež celkem 17 sportovců ze 56 týmů. Na prvním místě se umístil Kaan Soylu Özkalbim z cyklistického klubu İlgem, jeden ze sportovců soutěžících na trati dlouhé 100 kilometrů, zatímco Ali Osman Çelik z Konya Torku Şeker Spor a Ahmet Maral o druhé a třetí místo.