Mezinárodní Mevlana Bike Tour dokončena

Byla dokončena Turecká cyklistická federace metropolitní magistrátem Konya a obcemi Karatay, Meram a Seljuk organizovaná s podporou Mezinárodní cyklistické túry Mevlana. Vítězní sportovci obdrželi ocenění od guvernéra města Konya Vahdettina Özkana, starosty metropolitní obce Konya Uğura İbrahima Altaya a protokolu.

Cyklistické město Konya, více pořádané mezinárodní cyklistickou akcí pořádanou tradičně od roku yaptı. 1994, její místo v mezinárodním kalendáři k žádosti podané v roce 2017 International Mevlana Bike Tour, Tureckou cyklistickou federací, Konya Metropolitan Municipality, Meram, se konala pod záštitou obcí Seljuk a Karatay .

5 týmů z pěti zemí spolu s Tureckem a turné šlapalo asi 12 sportovců, aby dosáhli stupně druhé a poslední etapy, počínaje od náměstí Mevlana Square Cumra poté, co trasa skončila před městem Meram.

Ve druhé etapě závodu na 133.5 kilometru; Vítězem se stal Rus Maksim Piskunov, který jako první projel cílovou páskou. Druhé místo získal opět Artur Ershov z Ruska, na třetím místě se umístil Francouz Vincent Louiche.

Vítězní sportovci na konci soutěže obdrží své medaile a poháry; Guvernér Konya Vahdettin Özkan převzal starostu metropolitní obce Konya Uğurovi İbrahim Altayovi, starostovi Meramu Mustafovi Kavuşovi a protokolu.

Prezident Turecké cyklistické federace Erol Küçükbakırc, guvernér Ozkan po skončení soutěže, prezidentovi byla předána pamětní deska Altai a protokol.