Začínají mezinárodní soutěže silničních a horských kol Erciyes

Začínají mezinárodní soutěže silničních a horských kol Erciyes
Začínají mezinárodní soutěže silničních a horských kol Erciyes

Mezinárodní cyklistická federace 32 mezinárodních závodů silničních a horských kol v kalendáři se bude konat 3. září v Erciyes mezi 11. říjnem a stala se centrem cyklistického sportu v turecké Kayseri. Organizace bude svědkem boje hráčů mistra pedálu po dobu 40 dnů.


Erciyes International Road and Mountain Bike Racing, Kayseri Metropolitan Municipality, Erciyes Inc., Erciyes High Altitude Sports Tourism Association, Velo Erciyes RATE Development Agency Ş bude realizováno s podporou Kayseri Transportation Inc., zemského ředitelství zdravotnictví a veřejných institucí a organizací.

Od 3. září do 11. října se v Kayseri uskuteční 12 mezinárodních cyklistických soutěží, včetně 2 mezinárodních soutěží v silničních kolech, 20 sjezdových a 32 horských kolech. Erciyes se prosadí v cyklistické komunitě pořádáním nejvíce mezinárodních závodů na světě.

Z Kolumbie se zúčastní turecké kempy Erciyes High Altitude Camps a cyklistické závody po celém světě, včetně dalších USA, Itálie, Španělska, Ruska, Belgie, Ukrajiny, Číny, Ázerbájdžánu, Kuvajtu. Soutěží v Erciyes se zúčastní 90 mužských a 55 profesionálních sportovkyň.

Organizace se bude konat na trasách okresů Melikgazi, Talas, Kocasinan, Develi, Yahyalı, Hacılar, Yeşilhisar, Felahiye, Özvatan, Tomarza, zejména v centru města Kayseri, a do popředí se dostanou historické a přírodní krásy města. Na tratích Erciyes Bike Park se budou konat závody na horských kolech a sjezdech.

Zrušení stovek závodních organizací po celém světě v důsledku epidemie koronového viru obrátilo oči všech profesionálních cyklistických týmů na horu Kayseri Erciyes. Ubytování ve výšce 2.200 XNUMX metrů, kvalita a rozmanitost silnic, blízkost hory k letišti, možnost přímého letu z mnoha míst, zejména v Evropě, klima, kvalitní služby ve srovnání s konkurenčními evropskými horami a bezvízový styk naší země z mnoha zemí staví region do popředí.

Na tiskovou konferenci konanou v hotelu Erciyes MagaSaray před soutěžemi; Prezident Turecké cyklistické federace Erol Küçükbakırc, předseda Kayseri Erciyes Inc. Dr. Murat Cahid CINGI, generální tajemník Agentury pro rozvoj ORAN Ahmet Emin KİLCİ, ředitel provincie pro mládež a sport Murat ESKİCİ a organizátor VELO Erciyes Mustafa Kemal CANFEDAİ.

Erciyes A.Ş, předseda správní rady Dr. Murat Cahid Cıngı „Víte, že investice naší metropolitní obce Kayseri v Erciyes pokračují velkým tempem. Začali jsme vidět plody hlavního plánu Erciyes nejen v zimní a lyžařské turistice, ale také ve všech sportovních odvětvích. Ode dne, kdy jsme byli založeni v roce 2011, jsme v Erciyes přikládali zvláštní důležitost cyklistice. Podle toho jsme formovali naše investice. „Uděláme Erciyes bike center v Turecku,“ navrhli jsme vizi. Pracujeme roky, abychom udrželi Erciyes naživu 4 sezóny. Veškeré úsilí naší obce je v tomto směru. Ukázali jsme se v zimních sportech. Nyní jsme prokázali, že jsme v cyklistice preferovaným bodem “.

Prezident Turecké cyklistické federace Erol Erciyes Küçükbakırc rovněž uvedl, že má veškerou infrastrukturu pro pořádání mezinárodních závodů. Küçükbakırcı uvedl, že Kayseri je jedním z nejvhodnějších měst pro cyklistiku, a uvedl: „Když je v této lokalitě bohatství jako Erciyes, není snem mít 32 mezinárodních závodů. Jsem si jistý, že za krátkou dobu bude Erciyes nepostradatelnou adresou cyklistiky ve světě “.

Ahmet Emin Kilci, generální tajemník Agentury pro rozvoj ORAN, řekl: „Zaprvé, Agentura pro rozvoj ORAN, Erciyes A.Ş. Horská oblast Erciyes začala přitahovat pozornost cyklistických sportovců v rámci projektu, který jsme iniciovali společně se zařízeními Velo Erciyes a Erciyes High Altitude Camping. Dnes jsme začali sklízet plody naší práce s dostihy, které se budou konat. “

Ředitel provincie mládeže a sportu Murat Eskici řekl: „Úroveň dosažená založením střediska pro vysokohorské tábory v Erciyes, nadprůměrné úsilí naší obce a podpora veřejných institucí je jasná. Jsme vděční a vděční naší Federaci. Ukázali svou vůli uspořádat většinu soutěží v našem městě, “uvedl.

Organizátor VELO Erciyes Mustafa Kemal CANFEDAI také poskytl informace o závodech.

Harmonogram závodů je následující;

3. září 2020 Silniční kolo Grand Prix Develi - žena

3. září 2020 Silniční kolo Grand Prix Develi - Muž

4. září 2020 Grand Prix Silniční cyklistika Kappadokie - muži

4. září 2020 Grand Prix Silniční cyklistika Kappadokie - žena

5. září 2020 Silniční kolo Grand Prix Mount Erciyes 2.200 MT - Žena

5. září 2020 Silniční kolo Grand Prix Mount Erciyes 2.200 MT & amp; ndash; mužský

6. září 2020 Grand Prix silničních kol Nejlepší vysoká nadmořská výška na světě - Erkek

6. září 2020 Silniční kolo Grand Prix Nejlepší světová vysoká nadmořská výška - žena

10. - 13. září 2020 Horské kolo Mega Saray Erciyes Hotel MTB závody - 4 dny / 4 závody

14. září 2020 Grand Prix silničních kol Velo Erciyes - muži

14. září 2020 Grand Prix silničních kol Velo Erciyes & amp; ndash; Žena

15. září 2020 Silniční kolo Grand Prix Central Anatolia & amp; ndash; Žena

15. září 2020 Silniční kolo Grand Prix Střední Anatolie - Man

17. - 20. září 2020 Horské kolo Velo Erciyes MTB závody - 4 dny / 4 závody

20. září 2020 Horské kolo Erciyes z kopce

23. září 2020 Mountain Bike Central Anatolia MTB Cup

24. září 2020 Mountain Bike Kayseri MTB Cup

27. září 2020 Horské kolo Kayseri Velo Erciyes z kopce

1. října 2020 Den vítězství horských kol & amp; ndash; MTB Cup Victory Day

2. října 2020 Horská cyklistika Mirada Del Lago Hotel MTB Cup

3. října 2020 Mountain Bike Mt Argeus 2.200 mt MTB Cup

4. října 2020 Horské kolo Nejlepší MTB pohár pro vysoké nadmořské výšky

8. - 11. října 2020 Horské kolo Marmonti Erciyes MTB závody - 4 dny / 4 závodypovídání

Buďte první kdo napíše komentář

Yorumlar