Trička pro povědomí proti koronaviru přitahují v Ankaře intenzivní zájem

Trička pro povědomí proti koronaviru přitahují v Ankaře intenzivní zájem
Trička pro povědomí proti koronaviru přitahují v Ankaře intenzivní zájem

Připraven metropolitní magistrátem v Ankaře, aby upozornil na rostoucí počet případů Covid-19 v hlavním městě, „Pozor proti koronaviru! Občané přitahovali trička se slovy „Mask-Distance-Cleaning“. AŞTİ, stanice Dikimevi ANKARAY, stanice metra Batıkent, mešita Hacı Bayram-ı Veli a Güvenpark, které obyvatelé hlavního města hojně využívají, po distribuci v Mamak, Pursaklar, Polatli, Beypazarı, Çubuk, Elmadağ, Kızılcahamam, Akyurt, Akyurt, Distribuovány byla trička a masky.


Trička navržená městským úřadem v Ankaře za účelem zvýšení povědomí o epidemii koronavirů obdržela plné známky od lidí z Başkentu. "Pozor na koronaviry!" Tisíce triček s nápisem „Mask-Distance-Cleaning“ AŞTİ, stanice Dikimevi ANKARAY, stanice metra Batıkent, před mešitou Haci Bayram-ı Veli a Güvenpark, nyní Mamak, Pursaklar, Polatlı, Beypazarı, Çubuk, Elmadağ, Kızılc, Kızılc a byl distribuován v Sin-ťiangu.

Občané také podpořili kampaň na výzvu starosty metropolitní oblasti Ankary Mansura Yavaşe z jeho účtů na sociálních sítích: „Pojďte si dobrovolně nosit naše trička, pojďme společně posílit náš boj proti epidemii“.

TRIČKA POVĚDOMÍ BUDOU DISTRIBUOVÁNA DO VŠECH OKRUHŮ

Ředitel městské policie Mustafa Koç uvedl, že jako metropolitní magistrát v rámci boje proti epidemii byla přijata veškerá opatření, uvedl, že zajistí, aby se zahájená osvětová kampaň dostala i do všech okresů:

"Jako metropolitní magistrát pokračujeme v boji v každém oboru souběžně s nárůstem šíření epidemie koronavirů všemi prostředky magistrátu." Navrhli jsme trička s tématem „Pozornost proti koronavirům“ naší obce, abychom zvýšili povědomí našich občanů. Distribuovali jsme tisíce z nich do pěti center. Dokončili jsme také naši distribuci na náměstí Mamak a Pursaklar. Dostaneme se do našich dalších čtvrtí z Nallıhanu do Şereflikoçhisar. Žádáme, aby naši občané používali tato trička a ještě více zvýšili jejich povědomí. “

„VYZÝVÁME, ABY KAŽDÝ BYL CITLIVÝ“

Zdůraznil, že opatření začíná u nás, Koç uvedl, že péče o osobní hygienu je důležitější než cokoli jiného, ​​a uvedl:

"Vyzýváme všechny, aby se vyhýbali davům, udržovali sociální odstup, používali masky a použité masky řádně zlikvidovali." Osobní čistota je prvořadá. Pokud dodržíme vzdálenost, vzdálenosti nás přiblíží a pokud nám záleží na osobní hygieně, zabráníme šíření epidemie. Vyzýváme všechny, aby byli citliví. Naším cílem je, aby tato trička sloužila tomuto účelu a zvyšovala povědomí. “

Ředitel policejního oddělení Veda Oğan uvedl, že práce během pandemického procesu nepřetržitě pokračují, a poskytl následující informace:

"Distribuujeme naše trička, abychom přilákali pozornost, abychom vytvořili sociální povědomí v celé Ankaře." Občané dostávají velmi dobrou zpětnou vazbu. Myslíme si, že tento obtížný proces společně překonáme. ““

PŘÍKLAD KAMPANĚ Z METROPOLITANU BERIE NA VĚdomí

Obyvatelé Başkentu všech věkových skupin od 7 do 70 let, kteří byli spokojeni s kampaní a nosili distribuovaná trička, poděkovali Büyükşehirovi za studii povědomí, která upozornila na nárůst propuknutí koronaviru.

Obyvatelé hlavního města se podělili o své myšlenky na kampaň proti epidemii těmito slovy:

 • Melek Balaban: "Byla to velmi dobře promyšlená práce." Jsem velmi rád. Děkuji, že jste na nás mysleli. “
 • Evren Gürcan: "Byla to dobře promyšlená aplikace." Všem děkujeme za námahu. “
 • Barış Aykut Gökdemir: "Sleduji práci metropolitní magistrály od počátku koronaviru." Toto bylo dobré povědomí. Myslel jsem, že to bylo poprvé v Turecku. Rád bych poděkoval prezidentovi Mansuru a jeho týmu za projekty proti epidemii koronavirů. “
 • Kutlay Sivri: "Byla to velmi úspěšná osvětová kampaň." Jsem obchodník v taxíku, toto tričko použiji ve svém vozidle. Děkujeme našemu prezidentovi za odvedenou práci. “
 • Gül Seher Kaçar: "Byla to vynikající práce." Vhodná aplikace pro zvyšování povědomí. Mansur, moc děkuji našemu prezidentovi. Jsme velmi citlivý starosta, hlas Ankary je hlasem nás všech, jsem rád, že to děláme. “
 • Ali Koca: "Byla to velmi úspěšná práce, jsme potěšeni." Každý se musí chránit před virem. Děkuju."
 • Zeynep Temel: "Myslím, že si nikdo neuvědomuje, jak nebezpečný je virus." Byla to velmi dobrá událost. Tímto způsobem si lidé uvědomí závažnost události. Rád bych poděkoval Ankara Metropolitan Municipality za tuto kampaň. Doufám, že lidé pochopí, co má být řečeno. “
 • Selami Özcan:"Děkujeme prezidentovi Mansuru." Toto povědomí muselo být vytvořeno. Jak je uvedeno na tričku, vzdálenost a maska ​​jsou velmi důležité. Cokoli je pro naše zdraví nezbytné, musíme pravidla dodržovat společně. “
 • Huseyin Zeybek: "Děkuji moc, Metropolitní magistrát poskytuje skvělé služby." Jsme velmi spokojeni s městskou samosprávou. “
 • Furkan Kara: "Myslím, že tato osvětová kampaň bude účinná." Lidé nyní musí dodržovat pravidla sociální vzdálenosti. Velice děkuji městskému magistrátu. “
 • Yasemin Duran: "Je hezké, že na nás naše obec myslí." Myslím, že tato aktivita zvýší povědomí. Městská samospráva dělá pro nás maximum, děkujeme. “
 • Stojící jeřáb: "Bylo to velmi dobré cvičení na zvyšování povědomí." Epidemie koronavirů se v Pursaklaru široce rozšířila. Prezident Mansuru odvedl skvělou práci, děkuji. “
 • Gokmen Kilic: "Myslím, že by takové studie měly být rozšířenější." Děkuji naší obci. “
 • Bülent Sarı: "Byla to dobrá aplikace." Žiju v Německu. Takovou studii jsem neviděl. Děkuji mnohokrát. "
 • Anıl Olcay: "Jsem velmi potěšen naším metropolitním starostou." Velice vám děkuji za vaši citlivost. “
 • Mehmet Guner: "Občané musí být opatrnější." Tato organizace je také velmi dobrá. “
 • Tuncer Açıkgöz: "Děkuji mnohokrát. Oceňuji poskytované služby. Doufám, že lidé teď budou věnovat pozornost. “
 • Satı Biçer: "Je to velmi pěkná aplikace." Myslím, že to bude efektivní. Věřím, že se vejdou do sociální vzdálenosti. Díky prezidentovi Mansuru. “
 • Emine Ayan: "Snažíme se pomáhat, jak můžeme, udržováním našeho sociálního odstupu." Myslím, že tato praxe také zvýší povědomí. “
 • Anıl Olcay: "Jsem velmi potěšen naším metropolitním starostou." Velice vám děkuji za vaši citlivost. “
 • Mehmet Guner: "Občané musí být opatrnější." Tato organizace je také velmi dobrá. “
 • Tuncer Açıkgöz: "Děkuji mnohokrát. Oceňuji poskytované služby. Lidé také, pokud Bůh dá, věnujte pozornost. “
 • Satı Biçer: "Je to velmi pěkná aplikace." Samozřejmě si myslím, že to bude efektivní. Věřím, že se vejdou do sociální vzdálenosti. Díky prezidentovi Mansurovi. “
 • Emine Ayan: "Snažíme se pomáhat, jak můžeme, udržováním našeho sociálního odstupu." Myslím, že tato praxe také zvýší povědomí. “
 • Hüseyin Unal: `` Děkuji našemu prezidentovi Mansurovi Yavaşovi, který nám dnes distribuoval trička. ''
 • Akif Erder:'' Musíme nosit masku, abychom se chránili před epidemií koronavirů. Rád bych poděkoval metropolitní obci Ankara a našemu starostovi Mansurovi Yavaşovi, který zahájil takový osvětový projekt s ohledem na zdraví občanů a distribuovaná trička.``
 • Macit Korkmaz:'Chtěl bych poděkovat starostovi metropolity Ankary Mansurovi Yavaşovi, který pracuje s ohledem na zdraví občanů a navrhl trička ke zvýšení povědomí o epidemii koronavirů. Kéž je Alláh naším jménem. ''
 • Yusuf Duran: „Děkuji našemu dědečkovi Mansurovi, který nám distribuoval masky a trička.“
 • Ismet Damar:'' Moc se mi líbila trička, která Ankara Metropolitan připravila upozornit na epidemii koronavirů. Moc děkujeme za masky distribuované pro naše zdraví. Jsem velmi spokojen se službami našeho prezidenta Mansuru. ''
 • Cemil Akyuz:`` Rád bych poděkoval metropolitnímu starostovi Ankary Mansurovi Yavaşovi, který pracuje pro zdraví občanů, kteří slouží bez oddělení čtvrti. ''
 • Orhan Dertli:`` Chtěl bych poděkovat našemu prezidentovi Mansurovi Yavaşovi, který pracuje na zdraví občanů od prvního dne epidemie koronavirů a dnes nám distribuuje trička a masky. ''
 • Atilla Olcay:'' Líbil se mi trikový servis, který Ankara Metropolitan Municipality navrhl a distribuoval občanům za účelem zvýšení povědomí o epidemii koronavirů. Jsem velmi potěšen službami našeho prezidenta. Kéž nás Alláh nezklame. ''


povídání

Buďte první kdo napíše komentář

Yorumlar