Tým Castrol Ford Turecko, Marmaris, chodí do WRC úspěšně dokončen

Castrol Ford Team Turkey, WRC, který je jednou z největších sportovních akcí na světě - turecká etapa mistrovství světa v rally a způsobila, že WRC-Rally Turkey byla úspěšně dokončena v Marmarisu. Týmu, který zcela obnovil svoji organizaci, aby v sezóně 2020 přinesl do tureckého rally sportu mladé talenty, se podařilo dokončit závod v kategoriích „2 tah“ a „mládež“ tak, jak byl zaměřen, a sbíral důležité body se svými mladými piloty v náročné rally.

WRC je největší sportovní organizací ve svém domovském Turecku - turecká část mistrovství světa v rally se letos konala v Marmarisu mezi 19 sportovci z 130 zemí a 65. až 18. září za účasti 20 automobilové historie.

Po dlouhé přestávce, během této doby výzva k pandemii kvůli sportovním událostem, proběhla první velká mezinárodní sportovní událost v naší zemi WRC Marmaris Rally v 5. etapě mistrovství světa v rally 2020 a první a druhá etapa v turecké rally mistrovství. Turecký první a jediný evropský šampion rally týmu Castrol Ford Team Turkey, letos s mladými piloty kategorie „tahá 2“ a „mladí lidé“ v závodě byl úspěšně dokončen.

Emre Hasbay z týmu Castrol Ford Turecka narozený v roce 1995, mladý pilot a sedadlo druhého pilota v Candaş Long Ford Fiesta r2t'n kategorie „dvě remízy“ a „mládež“ dokázal závod dokončit na prvním místě.

Castrol Ford Team Turkey Rally Turecka dvakrát ve své kariéře pod záštitou Young Pilots, kteří letos zvítězili v šampionátu Ford Fiesta And Prezentace kategorie „mládež“ u 2. názvu tiskové fronty.

Castrol Ford Team Turkey 1999 se narodil skvělým slibným mladým pilotům Ali Türkkanovi a druhému pilotovi Honor Leo Fordovi nejnovějšímu nástroji rallye na světě, kde se v závodě usadila Fiesta Rally4.

Bostancı: "Vyhráli jsme závod v kategoriích, které jsme chtěli vyhrát"

Tým Castrol Ford Turecko Murat Bostanci z letošního místa pilota šampióna soukromého pilota, při přechodu na koučování sedadla pilota, Marmaris Rally zjistila následující hodnocení:

„WRC - Mistrovství světa v rally v Turecku úspěšně zanechalo Marmaris nohy. Byl to pro nás dobrý závod od začátku do konce. Závod jsme vyhráli jak v juniorské, tak v kategorii pohonu všech kol. Letos posunutím naší země na konkurenceschopnější úroveň evropských a světových šampionátů, zejména s našimi mladými piloty; Young Drivers Championship 2020 Rally of Turkey, Rally of Turkey in 2020, we aim to Two Wheel Drive Championship. I když je to velmi náročný závod, jsme rádi, že závod vyhrajeme v kategoriích, které chceme vyhrát. Jak turecká rally komunita, tak naše země jsou velmi důležité, protože tým Castrol Ford Turecko chce poděkovat všem našim sportovcům, kteří se v tomto závodě potili. “