Muğla Metropolitan Municipality koupí 70 hasičů

Muğla Metropolitan Municipality koupí 70 hasičů
Muğla Metropolitan Municipality koupí 70 hasičů

Od metropolitní obce Muğla:


OZNAMOVÁNÍ KOUPU POŽÁRU

Aby mohl být zaměstnán v metropolitní obci Muğla, podléhá zákonu o státních zaměstnancích č. 657; Podle ustanovení nařízení o obecních hasičských jednotkách budou státní zaměstnanci přijímáni na určená volná místa, pokud mají titul, třídu, platovou třídu, počet, kvalifikaci, typ KPSS, základní skóre KPSS a další podmínky.

VŠEOBECNÉ A ZVLÁŠTNÍ PODMÍNKY: Obecné a zvláštní podmínky, které je třeba dodržet při podávání žádostí o volné hasičské kádry městské samosprávy Muğla, jsou následující.

1. OBECNÉ PODMÍNKY APLIKACE

Uchazeči, kteří se ucházejí o jmenování do oznámených hasičských kádrů, musí splňovat následující obecné podmínky uvedené v čl. 657 prvním pododstavci (A) článku 48 zákona o státních zaměstnancích č. XNUMX.

Být tureckým občanem,

Nesmí být zbaven veřejných práv,

I když již uplynula doba uvedená v článku 53 tureckého trestního zákoníku; Trestné činy proti bezpečnosti státu, i když trest odnětí svobody nebo milost za rok spáchaný úmyslně, trestné činy proti ústavnímu pořádku a jeho fungování, zpronevěra, vydírání, úplatkářství, krádež, podvod, podvod, zneužití důvěry, podvod nebyli odsouzeni za trestné činy úpadku, zmanipulování výběrového řízení, zmanipulování výkonu činu, praní majetku vyplývajícího z trestného činu nebo pašování,

U mužských kandidátů, kteří nemají žádnou souvislost s vojenskou službou nebo nedosáhli věku vojenské služby, nebo pokud dosáhli věku vojenské služby, absolvovali aktivní nebo odloženou vojenskou službu nebo byli přeřazeni do rezervní třídy,

Nemít duševní nemoc nebo tělesné postižení, které by mu mohly bránit v trvalém plnění jeho povinností,

Aby byly splněny další požadavky aplikace požadované pro oznámené pozice,

2. APLIKACE ZVLÁŠTNÍ PODMÍNKY:

U ohlášených hasičských kádrů splnit požadavky na vzdělání na škole, kterou absolvovali, a mít minimální skóre KPSS z typů bodů, které budou získány z 2018 Public Personnel Selection Examination (KPSS) pro toto vzdělávání,

Vážení a měření by mělo být nejméně 1.67 metru u mužů, nejméně 1.60 metru u žen na prázdný žaludek, na prázdný žaludek a nejméně 1 metru u žen a mezi částí s výškou větší než 10 metr a hmotností a 30 nesmí být rozdíl větší než XNUMX kilogramů (+, -). být mladší. Stanovení výšky a hmotnosti provede naše obec,

Pokud jde o zdraví, musí dodržovat pracovní podmínky hasičů, pokud nemají fóbie, jako je uzavřený prostor, úzký prostor a výška,

S řidičským průkazem třídy B nebo C daným ustanoveními zákona o dálničním provozu ze dne 13.10.1983 a číslem 2918 a uvedeným v části kvalifikace v tabulce,

Nebyli vyloučeni z veřejných institucí a organizací, kde dříve pracovali z nedisciplinovanosti nebo z morálních důvodů,

3. DOKUMENTY POŽADOVANÉ OD KANDIDÁTŮ PŘI APLIKACI:

Během aplikace;

Formulář žádosti od naší instituce nebo obce http://www.mugla.bel.tr Bude k dispozici na internetové adrese.

K formuláři žádosti budou připojeny následující dokumenty.

Originál nebo fotokopie průkazu totožnosti nebo průkazu totožnosti,

Originál nebo notářsky ověřená kopie diplomu nebo diplomu (kopie mohou být ověřeny naší obcí, pokud je předložen originál),

U absolventů zahraničních škol originál nebo notářsky ověřená kopie osvědčení o rovnocennosti (kopie lze ověřit naší obcí za předpokladu, že je předložen originál),

Originál nebo notářsky ověřená kopie řidičského průkazu (kopie mohou být ověřeny naší obcí, pokud je předložen originál),

Počítačový výtisk dokumentu s výsledkem KPSS s ověřovacím kódem převzatým ze stránky ÖSYM,

Písemné prohlášení o nevojenské službě pro mužské kandidáty,

Prohlášení, že při plnění jeho povinností není překážka,

2 fotografie pořízené za posledních šest měsíců (1 z nich bude vložena do formuláře),

4. UMÍSTĚNÍ APLIKACE, DATUM, ZPŮSOB A DOBA TRVÁNÍ:

Kandidáti za účelem ústní a praktické zkoušky;

Od 12.10.2020 do konce pracovní doby do 16.10.2020 oddělení lidských zdrojů a školení umístěné v hasičském sboru v Orhaniye Mahallesi Fuat Ardıç Caddesi No: 3 Menteşe / MUĞLA k měření výšky a hmotnosti pod dohledem zdravotnického personálu, spolu s výše uvedenými dokumenty. Proces žádosti dokončí osobním podáním žádosti na přepážce náležející k ředitelství pobočky.

Žádosti budou podány osobně. Žádosti podané poštou nebo jiným způsobem nebudou přijaty.

Žádosti podané s neúplnými informacemi a dokumenty nebo bez kvalifikace nebudou hodnoceny.

5. HODNOCENÍ ŽÁDOSTÍ - OZNÁMENÍ PŘIJATÉ ŽÁDOSTI

1- Kontrolou slučitelnosti jejich TR ID čísla a záznamů OSYM budou kandidáti seřazeni podle skóre KPSS, počínaje kandidátem s nejvyšším skóre, budou kandidáti pozváni na ústní a aplikovanou zkoušku v pětinásobku počtu volných míst, která mají být jmenována,

2 - Na zkoušku budou pozváni další kandidáti, kteří mají stejné skóre jako poslední kandidát pozvaný na zkoušku.

3 - Kandidátům, kteří jsou způsobilí ke složení zkoušky, bude 23. 10. 2020 uděleno skóre KPSS na webových stránkách naší obce. http://www.mugla.bel.tr Uchazeči budou mít přístup k dokumentům ke vstupu na zkoušku na této adrese.

4 - Tento dokument bude předložen při vstupu na zkoušku. Uchazečům, kteří se na zkoušku nemohou kvalifikovat, nebude učiněno žádné oznámení.

6. UMÍSTĚNÍ, ČAS A PŘEDMĚTY ZKOUŠKY:

Ústní a praktická zkouška se budou konat mezi 02.11.2020 - 11.11.2020 v kampusu hasičského sboru Muğla Metropolitan Municipality v Orhaniye Mahallesi Fuat Ardıç Caddesi No: 3 Menteşe / MUĞLA. Zkoušky začnou v 09.00:XNUMX.

Pokud ústní a praktickou zkoušku nelze dokončit ve stejný den, bude pokračovat další den.

Uchazeči, kteří se nezúčastní zkoušky v ohlášený den zkoušky a / nebo se kvůli omluvě nemohou zúčastnit, budou považováni za ztracené právo na složení zkoušky.

Ústní zkouška;

1. ústava Turecka,

2. Atatürkovy principy a dějiny turecké revoluce,

3. Zákon o státních zaměstnancích č. 657,

4. Základní právní předpisy o místních správách,

Pokrývá témata.

Praktická zkouška;

Bude prováděno tak, aby zahrnovalo měření odborných znalostí a schopností souvisejících s titulem personálu a měření charakteristik, jako je řízení a sportovní vytrvalost.

7. VYHODNOCENÍ ZKOUŠKY - PŘEDMĚT VÝSLEDKŮ:

Hodnocení na zkoušce hasičů;

Ústní zkouška; Constitution of Turkey, Ataturk's Principles and History of Revolution, 657 Law, the Basic Law issues related to Local Government is made from of a total of 25 points, including 100 points and points the exam board members of the passed together report.

Praktická zkouška; Získává se více než 100 plných bodů a body udělené členy zkušební komise se zaznamenávají do samostatných zápisů.

Hodnocení ve zkoušce; Skóre zkoušky se vypočítá tak, že se provede 40% z ústní části zkoušky a 60% z aplikované části, a skóre udělená členy zkušební komise se zaznamená do samostatných zápisů. Abychom byli při zkoušce považováni za úspěšnou, je vyžadováno minimální skóre 60.

Skóre úspěchu kandidátů na jmenování je určeno aritmetickým průměrem skóre zkoušky provedeného magistrátem a skóre KPSS a oznámeného na webových stránkách našeho magistrátu.

Pokud jsou skóre úspěšnosti kandidátů stejné, bude mít přednost vyšší skóre KPSS. Počínaje nejvyšším skóre úspěšnosti bude určen počet stálých kandidátů a rezervních kandidátů, stejně jako počet skutečných kandidátů. Hlavní a rezervní seznamy kandidátů budou oznámeny na webových stránkách magistrátu a těm, kteří jsou na seznamu, budou učiněna písemná oznámení.

Zkušební komise; Na konci zkoušky má právo přijmout nebo nepřijmout jakoukoli nebo některou z pozic oznámených v oznámení o zkoušce, pokud je skóre úspěchu nízké nebo nedostatečné.

Během žádostí a postupů jsou vyšetření těch, u kterých bylo zjištěno, že nepravdivě prohlašují nebo jakkoli skrývají pravdu, považováno za neplatné a jejich přiřazení není učiněno. I když jsou určení takových případů stanovena, jejich přiřazení se zruší. Nemohou se domáhat žádných práv a budou podány trestní oznámení u hlavního státního zástupce.

Proti výsledkům zkoušky se lze písemně odvolat do sedmi dnů od oznámení seznamu úspěšných na webu magistrátu. Námitky jsou zkušební komisí finalizovány do sedmi dnů a příslušná osoba je písemně informována.povídání

Buďte první kdo napíše komentář

Yorumlar