MEB oznámeno! Pouze předškolní a 21. ročníky se začnou vzdělávat 1. září

MEB oznámeno! Pouze předškolní a 21. ročníky se začnou vzdělávat 1. září
MEB oznámeno! Pouze předškolní a 21. ročníky se začnou vzdělávat 1. září

Ministr národního školství Ziya Selçuk učinil písemné prohlášení k osobnímu vzdělávání ve školách, které začne v pondělí 21. září 2020 „progresivním a rozředěným“.


"Sledujeme svět od samého začátku epidemického procesu." Jak všichni víte, činíme rozhodnutí v souladu s hodnoceními ministerstva zdravotnictví a vědeckého výboru a na základě vědeckých údajů a budeme tato rozhodnutí implementovat nejsprávnějším způsobem.

Téměř všechny evropské země zahájily osobní vzdělávání ve školách, všech ročnících a třídách. Jsme však pro kontrolovanější a postupnější start v naší zemi.

Podle tohoto; V den zahájení, který stanovíme na 21. září, zahájíme pouze osobní vzdělávání - s našimi předškoláky, kteří jsou již otevřeni, a s nováčky, kteří potřebují emoční spojení se školou. Naši žáci prvního ročníku základní školy budou na našich školách 1 den během adaptačního týdne a 2 dny v týdnu v následujících týdnech. Na konci tří týdnů počínaje 21. zářím přehodnotíme proces zahájení vzdělávání na jiných úrovních a třídách.

Při zahájení osobního vzdělávání je pro nás důležitý souhlas rodičů. Pokud si naši rodiče přejí, mohou se omluvit, aby studenta neposlali tváří v tvář. V tomto případě bude náš student pokračovat v distančním vzdělávání a nebude považován za nepřítomného.

V souladu s doporučeními Ministerstva zdravotnictví bude velikost třídy rozdělena do skupin pro osobní vzdělávání a zkrácena doba pobytu našich dětí ve škole. Výcvik bude kromě dálkového výcviku pokračovat dálkovým vzděláváním. Vzdělávání a odborná příprava tak budou i nadále využívat možnosti osobního vzdělávání i distančního vzdělávání. Snížení velikosti třídy se stejně projeví i ve školních autobusech.

Přijímáme veškerá opatření týkající se čistoty a hygieny v osobním vzdělávání pod vedením našeho ministerstva zdravotnictví a vědeckého výboru. Studenti prvního ročníku, kteří ještě nezažili školní život; Setkáme se s našimi zředěnými třídami, s naším vzdělávacím programem, s našimi bezkontaktními hrami, které budou hrát při respektování sociální vzdálenosti, s naším pečlivě prostudovaným obsahem adaptačního týdne a samozřejmě s úsilím našich učitelů, kteří tento proces převezmou na sebe.

Pokud jde o distanční vzdělávání, máme velmi intenzivní a bezproblémovou infrastrukturu v televizi EBA a digitální platformě EBA. Upřednostňujeme živé lekce v distančním vzdělávání a poskytujeme studentům a učitelům příležitost vést simultánní a interaktivní lekce v digitálním prostředí. Připravili jsme herní digitální obsah, abychom povzbudili naše studenty 1. ročníku k tomu, aby měli rádi distanční vzdělávání.

Momentálně je naším jediným cílem spojit naše děti se školami a přivítat naše děti, které nastoupí do školy 21. září. Jsme na to připraveni s našimi učiteli, školami, veškerou naší pozorností a obětavostí. “povídání

Buďte první kdo napíše komentář

Yorumlar