Událost povědomí o triku s koronaviry v Ankaře

T Shirt Coronavirus Awareness Event in Ankara
T Shirt Coronavirus Awareness Event in Ankara

Ankarská metropolitní magistrát, s cílem upozornit na rostoucí počet případů Covid-19, v 5 bodech hlavního města, „Pozor na koronaviry! Distribuovala tisíce triček a masek se slovy „Mask-Distance-Cleaning“. Starosta metropolitní obce Ankara Mansur Yavaş učinil prohlášení na sociálních médiích a vyzval k „Pojďte si dobrovolně nosit naše trička, pojďme společně posílit náš boj proti epidemii“.


Trička byla navržena městskou samosprávou v Ankaře za účelem zvýšení povědomí o epidemii koronavirů. "Pozor na koronaviry!" Občanům hlavního města byly rozdány tisíce triček se slovy „čištění masky na dálku“.

Obyvatelé Başkentu projevili velký zájem o trička a masky distribuované před AŞTİ, stanicí Dikimevi ANKARAY, stanicí metra Batıkent, mešitou Haci Bayram-ı Veli a Güvenparkem, které obyvatelé hlavního města hojně využívají. I když se uvádí, že distribuce triček bude pokračovat po dobu jednoho týdne, starosta metropolitní obce Ankara Mansur Yavaş učinil prohlášení na sociálních médiích a vyzval k „Pojďte si nosit trička dobrovolně, pojďme společně posílit náš boj proti epidemii.“

VÝSTRAŽNÉ VAROVÁNÍ Z KAPITÁLU V ANKARĚ DO KAPITÁLŮ

Předseda policejního oddělení metropolitní oblasti Ankary Mustafa Koç, který se akce zúčastnil v Kızılay Güvenpark, uvedl, že boj metropolitního magistrátu s koronaviry intenzivně pokračuje.

Koç uvedl, že chtějí zvýšit povědomí občanů distribuovanými tričky, a připomněl, že nárůst případů Covid-19 dosáhl kritických rozměrů a uvedl:

"Jako metropolitní město Ankara jsme zdvojnásobili všechna naše opatření kvůli nárůstu míry šíření epidemie." Kontroly na pracovišti provádíme tím, že bereme s sebou lékaře naší obce a odborníky na bezpečnost a ochranu zdraví při práci. Svým občanům poskytujeme masku a dezinfekční podporu. Dnes „Pozor proti koronaviru“, který postavila naše městská samospráva! Přinášíme naše trička společně s obyvateli Başkentu v 5 bodech Ankary. Doporučujeme našim občanům, aby se vyhýbali přeplněným prostředím, neustále nosili své masky a dodržovali osobní hygienu. Společně uspějeme a „6 milionů jednoho srdce“ zachrání Ankaru před touto chorobou “

KAMPAŇ DOSÁHLA SVÉHO ÚČELU

Obyvatelé Başkentu všech věkových skupin od 7 do 70 let, kteří mají na sobě trička distribuovaná na podporu kampaně, upozornili na význam opatření v procesu pandemie a zažili barevné okamžiky s osvětovou aktivitou.

Obyvatelé Başkentu, kteří si zakoupili masky a trička distribuované městskou samosprávou v Ankaře na 5 různých místech města, kde je vysoká hustota lidí, poděkovali metropolitě za žádost. Lidé v Başkentu uvedli, že při šíření epidemie hrál hlavní roli lidský faktor, a podělili se o své myšlenky těmito slovy:

 • Kürşat Arif Emir: "Považoval jsem za velmi užitečnou osvětovou kampaň provedenou městským úřadem proti epidemii koronavirů." Zejména poté, co se v Ankaře významně zvýšil koronavirus, přitáhne pozornost lidí k provádění takových studií. Nemám v úmyslu si sundat tričko a budu informovat své přátele, aby si je koupili. Děkuju."
 • Sanmak Necla: "Líbily se mi trička metropolitní obce, která zvýší povědomí o vypuknutí koronaviru." V Ankaře se zvýšily případy, myslím, že povědomí se zvýší, pokud každý bude mít tato trička a cestovat. “
 • Elif Aydemir: "Moc se mi líbila trička připravená upozornit na koronavirus." Toto tričko budu nosit ve svém každodenním životě. Děkuji městskému magistrátu. “
 • Clear Lion: "V každodenním životě budu velmi dobře nosit tričko a přispěju k povědomí." Bylo velmi užitečné s ním distribuovat masky, děkuji. “
 • Pláž Beyza: "Opravdu se mi líbí studie povědomí o metropolitním magistrátu." V posledních měsících pracoval také na prevenci násilí na ženách. Velice děkuji našemu prezidentovi za jeho práci. “
 • Mücahit Saraçoğlu: "Viděli jsme, že městská samospráva distribuuje trička ke zvýšení povědomí, a koupili jsme to." Opravdu se mi líbí práce Metropolitní magistrátu proti epidemii koronavirů. Děkujeme ti."
 • Eray Şahin: "Informační činnost prezidenta Mansura proti koronaviru byla velmi dobrá." Je distribuován všem. Děkuji mnohokrát. Městská samospráva se snaží zabránit šíření epidemie. Musíme se přičinit a dbát na varování před epidemií. “
 • Halil Dağaşan: "Nejprve bychom chtěli poděkovat našemu starostovi metropolitní obce Ankara Mansurovi Yavaşovi, který připravil tak smysluplnou kampaň." Přejeme si, aby se naše země co nejdříve zbavila těchto potíží. Přejeme našim občanům, aby dbali na sociální vzdálenost, hygienu a pravidla masek. “
 • Timur Varol: "Viděl jsem osvětovou kampaň, kterou Ankara Metropolitan Municipality propagovala na AŞTİ." Opravdu pěkná práce. Tato kampaň, kterou připravil, aby varovala lidi a společnost před tímto virem, je pro nás velmi příjemná. Starosta metropolitní obce Ankara pan Mansur Yavaş zvládl pandemický proces od začátku velmi dobře. Rád bych poděkoval našemu prezidentovi Mansurovi Yavaşovi za jeho služby občanům. “
 • Tülay Osmanoğulları: "Opravdu se mi líbila osvětová kampaň, kterou připravila metropolitní obec Ankara." Lidé by si měli být vědomi koronaviru. Tyto služby by měly provádět všechny obce. Rád bych poděkoval našemu prezidentovi Mansurovi Yavaşovi za jeho služby. “
 • Sami Tek: "Přišel jsem z Erzurumu." Sleduji z dálky, prezidenti Mansuru. Byla to dobrá práce na zvýšení povědomí, blahopřeji. Promyšlená aplikace, která lidem udělá radost. Až půjdu do svého rodného města, budu mít na sobě tričko a řeknu to všem. “
 • Ali Savaş:"Děkujeme městskému magistrátu za tuto organizaci." Doufám, že to bude efektivní. Chceme, aby naši občané byli citliví. Neměli bychom od státu očekávat všechno. Trochu musíme jednat zodpovědně. Budeme-li dodržovat tato pravidla, zabráníme šíření viru za kratší dobu. “
 • Mustafa Saygili: "Koupil jsem si tričko a byl jsem s touto službou spokojen. Je to aplikace, kterou si lidé budou pamatovat." Byl jsem také infikován virem Covid-19. Tento proces byl pro mě a moji rodinu velmi obtížný. Lidé by neměli pandemii brát na lehkou váhu. Rád bych poděkoval naší obci, která tento proces dobře řídí. “
 • Bahri Uysal: "Především děkuji naší obci." Byla to dobrá služba, jak podpořit lidi a upozornit na ně během tohoto pandemického procesu. Budu ho také velmi rád nosit a uchovat jako suvenýr. “
 • Gul Turkmen: "Jsem s touto aplikací spokojený." Naše obec by měla v tomto druhu práce pokračovat a zvyšuje to morálku lidí. Myslím, že lidé budou těmto tričkům věnovat větší pozornost. “
 • Ömer Beyazıtoğlu: "Doufám, že se lidé budou těmito pravidly řídit." Pokud každý nemusí dodržovat tato pravidla, tato nemoc se znásobí. Naši lékaři již nemohou jít domů, ale většina lidí má masky na rukou a bradách. Proto byla tato kampaň metropolitního magistrátu dobrá, děkuji. “
 • Ülkünur Karadaş: "Nejprve bych chtěl poděkovat naší metropolitní obci." Každý musí být v tomto obtížném procesu opatrný. Toto bylo opravdu dobré cvičení na zvyšování povědomí. “
 • Cemalettin Özbek: "Prezident Mansuru a jeho tým fungují od propuknutí koronaviru velmi dobře." Opět podali pěknou žádost. Děkuji jim. Přál bych si, aby jiné obce fungovaly takhle. “
 • Fatih Arslan: "Je to velmi pěkná aplikace." Zejména v poslední době se zvýšil počet případů koronaviru a nebyla dodržována sociální vzdálenost, pravidla masky. Rád bych poděkoval naší metropolitní obci a těm, kteří přispěli. “
 • Devran Eren: "Děkuji městskému magistrátu za vytvoření takového projektu." Myslím, že je to projekt, který zdůrazňuje, že lidé by měli jednat. Děkuji za masku a tričko. “


povídání

Buďte první kdo napíše komentář

Yorumlar