V Ankaře pokračuje boj proti koronární infekci

V Ankara pokračuje boj s epidemií koronaviru
V Ankara pokračuje boj s epidemií koronaviru

Ankara Metropolitan Municipality pokračuje v boji proti epidemii koronavirů. Metropolitní starosta Mansur Yavaş uvedl, že po jejich vycházení bude podporovat občany ve věku 65 a více let, kteří požadovali „HomeKal“.


Starosta Yavaş oslovil občany ve věku 65 let a více prostřednictvím svých účtů v sociálních sítích a oznámil, že si pronajal kurýrku pro motocykly, aby pracoval na 17 trzích a pobočkách, a že by byly splněny všechny potřeby občanů zahrnutých do tohoto rozsahu. V úterý 65. března bude ASKİ provádět zavádění vody pro účastníky starší 24 let, kteří mají vodoměr s kartou. Metropolitní městské týmy pracující v terénu 7/24 pro veřejné zdraví, dezinfikovat denně ve veřejných prostorách a veřejných institucích a organizacích, zejména vozidla veřejné dopravy.

Ankara Metropolitan Municipality pokračuje v boji proti epidemii koronavirů, aniž by zpomalila.

Metropolitní magistrát zvyšuje úsilí o dezinfekci veřejného zdraví a zavádí nová opatření pro potřeby občanů. Starosta města Ankara Mansur Yavaş ve svém prohlášení k účtům sociálních médií oznámil, že každodenní potřeby trhu občanů ve věku 65 a více let, kteří byli zakázáni vycházet z zákazu vycházení a volali po „HomeKal“, budou uspokojeni prostřednictvím kurýrů motocyklů pronajatých městem Metropolitan Municipality.

PRONÁJEM MOTOCYKLŮ

Starosta Yavaş, který sdílel seznamy 17 trhů a poboček v Ankaře na prvním místě, a to jak na svých účtech v sociálních médiích, tak na webu Metropolitan Municipality, hovořil s občany ve věku 65 a více let těmito slovy:

"Moji milí krajané, nejprve se ke všem dostanete." Doufám, že se těmito špatnými dny dostaneme společně, ručně. Jak je známo, zákaz vycházení byl představen ve věku 65 a více let. Naše jednání s tržními řetězci nadále vyhovují potřebám potřebných. Brzy zveřejníme všechny s jejich umístěním, adresou, pobočkou a kontaktními informacemi. Budete mít možnost snadno získat, co chcete. Vedeme také jednání s kurýrními společnostmi. Jako obec se vám pokusíme pomoci s vašimi potřebami. Praxe naší obce v oblasti domácích služeb stále pokračuje. Kromě toho naše teplá strava pokračuje pro 20 XNUMX rodin žijících pod prahem hladu. Doufám, že tyto špatné dny přežijete bez poškození. Společně půjdeme ruku v ruce. Nabízím úctu všem vám. “

Oddělení městských sociálních služeb městské části bude platit poplatky za kurýry přidružené k Federaci všech motocyklů s motocykly. Metropolitní obec bude v rámci přístupu sociální obce poskytovat tuto službu zdarma občanům ve věku 65 let a starším a bude také bránit nezaměstnaným kurýrům, kteří do svých domovů přinášejí denní mzdy.

Çağdaş Yavuz, předseda Federace všech kurátorů anatolských motocyklů, kteří se shromáždili před městskou částí Metropolity a uvedli, že jsou připraveni ke službě, řekl:

"V první řadě budeme sloužit se 100 kurýry." Budeme pokračovat s více kurýry podle rostoucí poptávky. Máme povinnost jako federace. Dokud nedojde k částečnému zákazu občanů ve věku 65 let a starších, kteří trpí chronickými chorobami, vezmeme jejich jídlo a základní potřeby z trhů od 12.00:17.00 do XNUMX:XNUMX. V současné době jsou všechny restaurace a jednotky uzavřeny a také naši nezaměstnaní kurýři na motocyklu. Tuto situaci převzal i náš metropolitní starosta a alespoň naši kurýři měli příležitost vzít každodenní peníze do svých domovů. Nabízíme vděčnost a díky našemu prezidentovi. “

Rada města Ankary rovněž upozornila na význam spolupráce mezi federací všech anatolských motocyklů, sdružením místních trhů a sdružením maloobchodníků, a to díky podpoře kurýrů pro motocyklové kurýry v hlavním městě, kde požadovala „HomeKal“.

PODPORA POTRAVIN PRO KOLEKTORY PAPÍRU

V návaznosti na zákaz sběru papíru v hlavním městě v rámci boje proti propuknutí koronaviry začala v regionech, kde tito lidé žijí hustě na základě pokynů prezidenta Yavaşe, začala být poskytována potravinová podpora.

Mustafa Koç, vedoucí odboru městské policie, uvedl, že provedli dezinfekci v oblasti, kde se nacházejí sběratelé papíru, kteří žijí v oblasti Şirindere v okrese Çiğdem, a poskytli následující informace:

"Je to místo, kde bydlí asi 600 sběratelů papíru." Sběratelé papíru představují jednotlivě největší rizikovou skupinu a představují vážnou hrozbu pro přenos a šíření viru. Z tohoto důvodu jsme zakázali sběr papíru. Sběratelé papíru jsme nakrmili jako obec. Vytvořili jsme systém pro každodenní setkání s jejich rodinami ráno a večer. Distribuujeme jídlo se svými rodinami 5 200 lidem žijícím v XNUMX různých regionech. Denně dezinfikujeme oblast, ve které se nacházejí, a shromážděné papíry. Podle vědců je nejdelší obytná plocha viru na papíře. Dokud nebudeme mít trvalé řešení, zabráníme viktimizaci a eliminujeme šíření rizika. “

Abdülkadir Aşık, který využíval potravinovou pomoc připravenou a distribuovanou v BELPA Cuisine, řekl: „Kvůli viru už nebudeme sbírat papír. Jsme viktimizováni jako rodina, ale obec o nás myslela a nenechala nás hladových a žíznivých. Velice děkuji metropolitní magistrále. “Další sběratel papíru Ceylan Avcı řekl:„ Už nesbíráme šrot a papír. Obec nám přináší jídlo a pravidelně stříká do tohoto regionu, “poděkovala metropolitní obci.

Seyfettin Aslan, vedoucí odboru zdravotních záležitostí, uvedl, že zahájili dezinfekci v 10 regionech, kde se po celém městě nacházejí pouliční zvířata živená dobrovolnými milovníky zvířat.

JEDNODUCHÉ DO 65 LET A PŘEHLÍŽEJÍCÍ SUBJEKTORY Z ASKI

Metropolitní magistrát, který zavedl nová opatření proti hrozbě epidemie, začne v úterý 65. března naložit na kartu metry rezidentních odběratelů ve věku 24 a více let.

V rámci služby, kterou mohou předplatitelé ve věku 65 let a starší, kteří nemohou jít ven, dosáhnout dosažením Başkentu 153 nebo (0312) 616 10 00, týmy ASKİ provedou proces načítání vody účastníků pomocí vodoměru na své adrese.

Společnost ASKI, která denně informuje své předplatitele prostřednictvím textových zpráv (sms) a varuje a pracuje 24 hodin, se rozhodla odložit proces uzavření svých rezidentních předplatitelů kvůli epidemické chorobě o 2 měsíce. Generální ředitelství ASKİ, které nadále otevírá vodu pro 22 tisíc účastníků, kteří již uzavřeli svou vodu z důvodu nezaplacených dluhů, přešlo od 23. března do systému jmenování pro operace v centru. odběratelé www.aski.gov.t je Oznámení, že se můžete domluvit na ASKI; bude také provádět nové předplatné, změnu předplatného, ​​předplatné stavby a evakuaci předplatitele, zrušení předplatného, ​​odvolání faktury, změnu čítače (žádost o selhání čítače), dotazování na fakturu a platební transakce online.

VOZIDLA PRO VELKOU DOPRAVU JSOU DEZINOVÁNA KAŽDÝ DEN

Týmy oddělení ochrany a kontroly životního prostředí a týmů městské estetiky, které provádějí intenzivní dezinfekční práce ve veřejných institucích a organizacích po celém městě, dezinfikují vozidla veřejné dopravy každý den.

Zatímco týmy městského oddělení estetiky provádějí čištění speciálními dezinfekčními přípravky, zejména v ulicích a hlavních silnicích, zejména v městském nábytku a zastávkách, autobusy ANKARAY, Metro a EGO, taxíky a minibusy jsou denně dezinfikovány podle pokynů prezidenta Yavaşe.

Fatih Özden, jeden z jeho drobných živnostníků, prohlásil, že jsou spokojeni s dezinfekčními pracemi, které probíhají na minibusových zastávkách, a řekl: „Tento virus nám způsobil velké potíže po celé zemi. Náš starosta pan Mansur Yavaş způsobuje, že naše vozidla jsou denně dezinfikována. Naše vozidla jsou v hygieně. Děkuji mu jménem našich obchodníků. “Ender Yılmaz řekl:„ Rádi bychom poděkovali našemu metropolitnímu starostovi Mansurovi Yavasovi za dezinfekční postupy. Dezinfekce našich vozidel se provádí denně, “řekl. Murat Karakoca uvedl, že díky této službě městské metropole se důvěra veřejnosti zvýšila: „Naši lidé mohou bezpečně jezdit ve vozidlech. Děkujeme naší obci a našemu starostovi Mansurovi Yavasovi za jejich úsilí. “

Pokračování procesu dezinfekce na taxíky v skladovací oblasti Taxi Kızılay Güvenpark, BELPLAS A.Ş. Taxikáři děkovali úklidovým týmům a vyjádřili spokojenost s touto službou takto:

  • Dursun Göloğlu: "Jako taxikář bychom chtěli poděkovat našemu starostovi města Ankara Mansur Yavaş." Naše vozidla musí být stříkána proti viru každý den a stříkána každý den. “
  • Ensari Güzelyurt: "Doufám, že se v těchto dnech dostaneme." S touto službou jsme velmi spokojeni. Chceme to udělat každý den pro sebe i pro naše zákazníky. “
  • Levent Altınok: „Abychom poskytli lepší služby obyvatelům Ankary, sledujeme a podporujeme toto rozhodnutí přijaté naší společností a městem Ankara Metropolitan Municipality. Snažíme se dělat co nejlépe, jako řidič taxi, aby sloužil lidem v Ankaře za lepších podmínek. Chtěl bych poděkovat naší metropolitní obci Ankara za poskytování této služby. “

Metropolitní magistrát, který provádí nepřetržité dezinfekční práce od sportovních komplexů po budovy nevládních organizací, soudů, vojenských jednotek, policejních jednotek, komunálních budov, nemocnic a hlavních bulvárů, provádí dezinfekční práce s nástroji ekologického atomizéru v sousedních městech Altumndağ a v oblastech slumů, kde syrští občané intenzivně žijí.

Tato prezentace vyžaduje JavaScript.


Hledání železničních zpráv

Buďte první kdo napíše komentář

Yorumlar