Nová opatření k boji proti koronavírusu v Ankaře

Nová opatření pro boj s koronaviry v koši
Nová opatření pro boj s koronaviry v koši

Ankara Metropolitan Municipality pokračuje v aktivním boji v hlavním městě tím, že přijímá nová opatření proti epidemii koronavirů. Zatímco Halk Bread Factory maximalizuje hygienické postupy na prodejních místech, zejména v oblasti výroby, provádí dezinfekci pečlivě u vozidel veřejné dopravy, vozidel veřejné dopravy, vozidel veřejné dopravy, taxi a minibusů a vozidel C Plate. Starosta města Ankara Mansur Yavaş oznámil, že metropolitní magistrát bude spolupracovat s nevládními organizacemi při distribuci potravin pro pouliční zvířata, aby uspokojil klesající potřebu potravin v důsledku uzavření kaváren a restaurací.


Ankara Metropolitan Municipality pokračuje ve své činnosti 7/24 v rámci boje proti epidemickým chorobám po celém hlavním městě.

V důsledku ohniska koronaviry maximalizují všechny jednotky postupy hygieny jednotek pod koordinací Centra krizového řízení a také zavádějí nová opatření a opatření.

DISTRIBUCE MAMA MŮŽE PŘÁTELÉ

Starosta města Ankara Mansur Yavaş oznámil, že začal distribuovat potraviny ve spolupráci s nevládními organizacemi metropolitní obce ve spolupráci s kavárnami a restauracemi, které splňují potravinové potřeby pouličních zvířat.

Vedoucí pobočky veterinárního a zoologického úřadu města Ankara Mustafa Şener, který uvedl, že se vrátili do karantény, kde se vracející se občané drželi v kampusu Gölbaşı, kde hostili toulavá zvířata v útulku pro chráněné městská část v Gölbaşı, poskytl následující informace o přijatých opatřeních:

"Za předsednictví naší Ankarské vlády byla vytvořena krizová služba." V souladu s požadavkem naší guvernérské kanceláře jsme přivedli našich 16 toulavých zvířat v karanténní oblasti do našeho útulku pro zvířata s městem Gölbaşı a podle znalostí našich dobrovolníků, abychom předešli zdravotním problémům, zejména výživě, protože naši dobrovolníci nemohou vstoupit ven. Veterinární kontroly provedli naši veterinární lékaři od prvního okamžiku, kdy naše zvířata dorazila. Šest ze 16 toulavých zvířat bylo sterilizováno. Navázali jsme kontakt s dobrovolníky při pohledu na zvířata v regionu. Naši dobrovolníci mohou kdykoli přijít nakrmit zvířata v našem pečovatelském domě a získat informace o jejich zdravotním stavu. Po odstranění karantény se naše zvířata vrátí do prostředí, ze kterého byla odebrána. Naši milovníci zvířat by se s tím neměli obávat, naše zvířata jsou v dobrém zdravotním stavu a jejich krmení není problém. Začali jsme také distribuovat jídlo. “

Předseda komunity komunity ochrany přírody a zvířat Ankary Hacı Bayram Veli Damla Karaboya řekl: „Po vyhlášení karanténní zóny byla zvířata, která jsme krmili, přemístěna do útulku Gölbaşı. Nejprve jsme se blížili, ale nyní můžeme vidět naše přátele v Gölbaşı Animal Shelter. Není problém. Zatímco jejich váha je velmi dobrá a jejich zdraví je dobré, “řekl Tenay Yücel, dobrovolný milovník zvířat,„ do tohoto útulku chodím už roky. V tomto úkrytu jsou vždy přítomny životy a jídlo duší. Jeho šťávy se pravidelně mění. Vakcíny se vyrábějí pravidelně, sterilizační procesy se provádějí okamžitě. Poté, co se ujal úřadu náš metropolitní starosta Mansur Yavaş, byla situace lepší. Ti, kteří zde nevidí, mluví odlišně a negativně. Naše duše jsou v bezpečí. Naše životy jsou zde velmi zdravé. Nikdo se nemusí bát. “Vyjádřil své myšlenky.

HALK JE NA NEJVYŠŠÍ HYGIENICKÉ ÚROVNI

Továrna na chléb Ankara Halk také zvýšila preventivní opatření proti koronaviru v obchodech, kde se vyrábí chléb a pekárenské výrobky, zejména v maloobchodních prodejnách, bufetech a bagelech Halk Bread.

Halk Bread Factory, který zahájil pohotovostní akční plán na ochranu před ohniskem, začal při náboru všech zaměstnanců pravidelně měřit horečku s denními tělesnými teplotami. Halk Ekmek, který zvýšil počet dezinfekčních prostředků a umístil varovné plakáty na uzavřených místech, zavázal povinně používat masky a rukavice. Halk Ekmek, který uzavírá kavárny v prodejních prodejnách, začal uplatňovat pravidlo 1 metr na ochranu sociální vzdálenosti pro denní prodej produktů.

Generální ředitel Halk Ekmek Recep Mızrak oznámil, že upřednostňuje veřejné zdraví a bezpečnost potravin, oznámil, že přijal přísná opatření:

„Připravili jsme 23 položek opatření. Vytvořili jsme pohotovostní krizový stůl pro sledování aplikací. Protože naše výrobní zařízení pracují 3 směny, měříme tělesnou teplotu našich zaměstnanců pracujících na této změně v době zaměstnání. Z hygienického hlediska jsme přinesli potřebu dezinfekčního přípravku, rukavic a masky. Abychom ochránili společenskou vzdálenost v našem prodejním obchodě, nakreslili jsme v intervalech 1 metr žluté čáry. Tímto způsobem se snažíme chránit vzdálenost našich přicházejících občanů. “

DEZINFEKCE začala v servisních vozidlech typu C-PLATE

Seyfettin Aslan uvedl, že od prvního dne zdvojnásobil procesy čištění a dezinfekce související s koronavirem, protože městská část Ankara v metropolitní oblasti Seyfettin Aslan uvedla, že vozidla veřejné dopravy jsou tomuto procesu vystavena každý den.

Aslan řekl, že dezinfikují také servisní vozy C desek po metru ANKARAY, lanovky, autobusy a taxíky a minibusy. „Pokračujeme v čištění a dezinfekci všech vozidel veřejné dopravy, která jsou používána 7/24. Setkali jsme se s vedoucím živnostenské komory provozovatelů servisních vozidel v Ankaře a založili středisko. Poté, co do centra dorazí všechna naše servisní vozidla s deskou C, bude provedena kontinuální dezinfekce. Koordinovaná práce na této záležitosti zajistí vedoucí odboru dopravy. Jako Metropolitan se snažíme naplňovat naše úsilí o zdraví lidí 7/24 “. Vedoucí odboru dopravy města Ankara v metropolitní oblasti Ali Cengiz Akkoyunlu také zdůraznil, že užitková vozidla provozovaná v oblasti působnosti městské správy pokračují v dezinfekci 7/24: „Dezinfekci bylo podrobeno celkem 10 7 užitkových vozidel, včetně minibusů a komerčních taxi. Po dokončení procesu dezinfekce přibližně 300 tisíc 17 služebních vozidel bude vyčištěno celkem XNUMX tisíc užitkových vozidel. “

Tuncay Yılmaz, předseda Komory živnostníků provozovatelů vozidel v Ankaře, zdůraznil význam dezinfekční studie provedené městskou samosprávou: „Jsme v sektoru, který ve městě neustále přepravuje personál, pracovníky a státní úředníky, a ráno a večer jsme v silném provozu. Způsob, jak se zbavit tohoto nebezpečí, je dezinfekce a čištění. V tomto smyslu nám městská část poskytuje 7/24. Velice vám děkuji. “ Zatímco řidič obsluhy talířů C İbrahim Aydirek poděkoval starostovi Ankary Metropolitan Mansur Yavaş, Fatih Yıldız řekl: „Rádi bychom poděkovali městu Ankara Metropolitan za jeho služby. Mělo to být čištění a stříkání. “

DĚKUJÍ PŘEDSEDNICTVÍM TAXI A PLNĚ NÁKUPU

Slouží v oddělení ochrany a kontroly životního prostředí, BELPLAS A.Ş. úklidové týmy pokračují v dezinfekčním procesu v taxislužbách a minibusech každý den podle pokynů starosty města Ankara Metropolitan Mansur Yavaş.

Zatímco dezinfekční práce jsou pod kontrolou týmů policejního oddělení, Orhan Taşcı, který pracuje na letištní taxi stanici, řekl: „Děkujeme našemu starostovi městského úřadu města Ankary za podporu. Jsme velmi rádi, že pracujeme na dezinfekci našich vozidel. Sdílíme tento problém s našimi cestujícími. Naši cestující mohou naše vozidla používat klidně. “ Hasan Hakan Tağluk, předseda představenstva družstva taxislužby dopravců taxislužby Esenboğa, řekl: „Z této aplikace profitujeme s podporou naší městské metropole. Od našich cestujících dostáváme dobrou zpětnou vazbu o práci. Chceme, aby tyto studie pokračovaly. Chtěli bychom poděkovat našemu starostovi Mansurovi Yavaşovi za podporu. “

Rıfat Çetinkaya uvedl, že slouží na zastávkách Sincan Dolmuş a řekl: „Všechna naše vozidla byla dezinfikována. Chtěl bych poděkovat naší obci a panu Mansurovi Yavaşovi za jejich služby. “Řidiči minibusů, kteří tuto službu využili, uvedli:

  • Niyazi Bilgiç: "Chtěli bychom poděkovat našemu prezidentovi Mansurovi Yavasovi za tuto službu poskytovanou městem." Očekáváme pokračování služeb. “
  • Feyzullah Kızıltaş: "Velice vám děkuji naší obci za tuto službu."
  • Dárek Taburlu: „Děkujeme naší obci, že jste se o tyto záležitosti postarali. V našich službách pokračujeme zdravým způsobem. “

DALŠÍ NOVÁ OPATŘENÍ NA

Metropolitní obec, která provádí nepřetržitou dezinfekci na mnoha místech od veřejných institucí a organizací až po nevládní organizace, přijala proti epidemickému nebezpečí následující dodatečná opatření:

  • „Zkoušky požární ochrany“ oznámené městskou částí dne 30. března, že bylo oznámeno, že přihláška bude přijata a bude se konat mezi 13. a 17. dubnem, byla odložena na pozdější datum.
  • Vzhledem k poklesu počtu cestujících živnostníků, kteří používají soukromé veřejné autobusy (ÖHO) a vozidla veřejné hromadné dopravy (ELV) provozující se v Ankaře, se probíhající licence a ceny nabídkových řízení odložily o 2 měsíce.
  • Od 4. března 23 byla v městské budově Ankara, kde 2020 XNUMX zaměstnanců, kromě správních povolení, vykonávána stejná povinnost v budově generálního ředitelství EGO a ASKİ, v rámci opatření přijatých proti epidemii koronavírusů a na generálním ředitelství metropolitní obce, EGO a ASKI za účelem ochrany zdraví zaměstnanců. bude pracovat se systémem směny až do druhého řádu, aby bylo zajištěno, že veřejná služba bude prováděna bez přerušení.
  • Nové žádosti o sociální pomoc pro obec budou dočasně podány prostřednictvím kontaktních telefonních čísel (0312) 322 45 47, (0312) 322 11 33 a (0312) 507 37 00) namísto Centra potravinové pomoci, aby se zabránilo davům v tvorbě a šíření viru.

Tato prezentace vyžaduje JavaScript.


Hledání železničních zpráv

Buďte první kdo napíše komentář

Yorumlar