Cyklistický tým Salcano Sakarya vstoupil do nové sezóny jako bouře

cyklistický tým salcano sakarya vstoupil do nové sezóny jako bouře

Metropolitní městský cyklistický tým vstoupil do nové sezóny jako bouře. V prvních třech závodech nové sezóny získal Metropolitan Bicycle Team, který získal 3 zlaté, 3 stříbrné a 1 bronzové medaile a nevystoupil z lavičky, také status International Continental Team u International Bicycle Association (UCI).

Metropolitní městský cyklistický tým Salcano Sakarya vstoupil do nové sezóny jako bouře. Nové sezóny je první tři závody Mezinárodního GP Belek, Turkey Championship Manavgat se účastní fáze 1 a GP bike racing team Metropolitan 3 zlaté, 3 stříbrné a 1 bronzová medaile na stupních vítězů zdvihu vítězné první závod sezony. Metropolitní cyklistický tým, který asertivně vstoupil do nové sezóny se svými silnými zaměstnanci, také získal status mezinárodního kontinentálního týmu Mezinárodní cyklistickou asociací (UCI). Tento stav u Městského cyklistického týmu se bude konat od 20-23 února 2020 a v mezinárodní silniční cyklistický kalendář 2.1 Nachází se v kategorii ‚Tour Of Antalya‘ a bude se konat v dubnu, vyhrál právo soutěžit v mezinárodní Turkey Presidential Cyklistický závod.

Poprvé ve své historii bude soutěžit na prezidentské cyklistické turné.

Ve výroku městského cyklistického týmu Salcano Sakarya „Začali jsme rok 2020 se silným a ambiciózním personálem. V prvních třech závodech nové sezóny jsme nevystoupili z lavičky. V těchto třech závodech jsme získali celkem 7 medailí: tři zlaté, tři stříbrné a jeden bronz. Kromě toho jsme získali status mezinárodního kontinentálního týmu Mezinárodní asociací jízdních kol (UCI). Tento stav se 20. až 23. února 2020 se bude konat mezi mezinárodní silniční cyklistiky kalendářního data a 2.1 Nachází se v kategorii ‚Tour Of Istanbul‘ se bude konat v dubnu jsme získali právo bojovat v International Presidential Turkey cyklistického závodu. S tímto právem bude náš cyklistický tým poprvé soutěžit v závodech Presidential Cycling Tour. Kromě těchto úspěchů pokračujeme v úsilí poslat naše sportovce na olympijské hry v Tokiu v roce 2020. “