Kanál Istanbul Polemics na kongresu inteligentních měst a obcí

kongres inteligentních měst a obcí
kongres inteligentních měst a obcí

IMM předseda Ekrem İmamoğlu, Turecko Svaz obcí konaných v Ankaře na pozvání „Inteligentní města a obce kongresu“ přidal.

Za pozvání IMM bude udělena cena za jeho práci na signalizaci, Imamoglu obdrží cenu z rukou prezidenta Recep Tayyip Erdogana. Kongres však nepokračoval programem uvedeným v pozvánce. Imamoglu a metropolitní starostové CHP se rozhodli nepokračovat v kongresu. Imamoglu řekl, že se neúčastní panelu, a odpověděl na otázky novinářů.

Před kongresem předložil prezidentovi Recep Tayyip Erdoğan čtyřstránkový dopis s žádostí o jmenování. Naše obce připravují projekty v oblasti informačních technologií. Pravděpodobně je studovaly výběrové komise. Také jsme měli velmi speciální softwarovou studii o signalizační instituci. Cena byla schválena. Každá obec měla cenné projekty. Ale jemnost pozvání k nám je: „Jsme velmi žádoucí účastnit se. Musíte být pro nás cenní. Protože vám náš předseda udělí cenu a předá ji. Chceme, abyste se zúčastnili sympozia, kde se zamyslíme zejména nad informatikou, špičkovými technologiemi a inteligentními městy. “ Všichni jsme se snažili být tak laskaví a laskaví, aby se k nám připojili zde. Ale tento proces byl řízen 4 stupňovou psychologií. Ti, kteří to říkají, jsou opět skutečnými hostiteli TBB. “

Ekrem İmamoğlu, prezident istanbulské metropolitní magistráty (IMM), se zúčastnil „Kongresu inteligentních měst a obcí düzenlen konaného v Ankaře. Před akcí konanou v kongresovém sále Hospodářské komory v Ankaře (ATO) navštívili stánek pobočky IMM zřízené na stejném místě. Starosta města İzmir Tunç Soyer navštívil İmamoğlu na stáncích IMM. Občané spolu s prezidentem projevili velký zájem o pořízené fotografie. Někteří občané, příbuzní, Imamoglu se setkali s mobilními telefony jako video. Erdoğan přerušil úvodní stuhu události. Imamoglu, který předal obálku Erdoğanovi, který při řezání pásky přišel vedle sebe, potřásl rukama v Istanbulských volbách se svým soupeřem Binali Yıldırımem. Erdoğan zahájil úvodní projev kongresu. Imamoğlu, po zahájení kongresu, starosta města Ankara Metropolitan Mansur Yavaş, starosta města İzmir, starosta Tunç Soyer, starosta města Metropolitan Zeydan Karalar, město Eskişehir, starosta města Metropolita, Yılmaz Büyükerşen, Městský úřad Maly a Metorolit, Městský úřad a Městský úřad. ,

"DENNÍ DEN byl den"

První otázka položená Imamogluovi byla, ve skutečnosti, ministr a prezident přímo nedali jméno, ale jejich cílem byl Kanal Istanbul. Jak hodnotíte konverzace uvnitř “. Imamoglu odpověděl na tuto otázku:

Sanırım Myslím, že víš, na kterém setkání jsme dnes. Svaz obcí Turecka (TBB), připraveného a zejména sdílení relevantních projektů předložených obcí s vysokou technologií a představil výstavu. Připojil se projev, který nás náš prezident přivítá. Starosta TBB, paní starostka Gaziantep Fatma Hanım, zavolala do soukromého pera a řekla, že další starostové, jako jsem já, budou odměněni a že prezident republiky je udělí. Postarali jsme se o připojení. důvodem; Pro ty, kteří to neví, je TBB naše. Že je organizace řízena dělení peněz z rozpočtů všech obcí v Turecku. Samozřejmě, že tam tito kamarádi v současné době pracují s rozpočtem obcí, které tvoří nejvyšší řady, jako jsou TBB, zejména Istanbul, Ankara, Izmir, Adana a Mersin. Ale dnes, bohužel, byl nezdvořilý den. Jsou zde všechny obce. Jako vždy jsme se vyjádřil ministry Turecku přiřazeno ministry, kteří mají co do činění svých povinností. Například high-tech diskuse. Myslel jsem si, že ministr technologie související s technologicky vyspělým softwarem souvisejícím s IT bude propuštěn, vysvětlí, proč měl za posledních pět let deficit 107 miliard dolarů, proč je rozdíl mezi vývozem a dovozem 107 miliard dolarů, řekneme, že musíme společně podnikat více. řekne. To neřekl. Ministr technologie hovořil o vodní cestě, cokoli musel udělat. Pak, ministr urbanismu .. To vše je špatné a my se na metodě nezúčastňujeme. Jak jsem řekl, byl to nešťastný den. Navíc samozřejmě můžeme diskutovat o kanálu. Chceme. Navíc jsem je opakovaně zeptal: „Pojďme, pojďme se představit, pane prezidente“. Dnešní nejvzácnější okamžik pro mě bylo, když jsem jim dal svůj čtyřstránkový dopis, ve kterém jsem svou žádost obnovil. Pokud to vidím, projev ministra upozornil na můj dopis, když jej četl. Moji přátelé varovali. “

ORUM ŽÁDÁM PRACOVNÍ PRÁVO “

„Obsah je; V posledních dnech, zejména pokusy ministrů manipulovat tento proces s falešnými nepravdivými tvrzeními, jednoho dne řekli další den, „Imamoglu zastavil metro. Neexistuje žádná aktivita spiknutí. Nemáme žádné problémy s vodou. Přehrada Melen není problém, “řekl, pane prezidente, dali špatné informace, chci mi dát briefing, který jsem vyjádřil. Myslím si, že jsem starostou 16 milionů lidí. Pane prezidente, náš spoluobčan je se svou rodinou. Jsem starostou nejcennějšího a největšího města této země. Takže požaduji toto právo, chci to, chci to. Toto jsem dal prezidentovi písemně. Očekávám toto pozvání s jejich svědomím a spravedlností. Doufám, že se to stane brzy. Je tu další problém. Připomeňme, že 30 starostů metropolitní oblasti se sešlo asi před 4 měsíci, v prvních dnech září. Na tomto setkání jsme dostali slib. V souladu s programem našeho návrhu pan předseda uvedl: „Zákon o obcích, aby diskutoval a hovořil o tom, co bude zřízeno.“ Jmenoval se sám. Starosta města Ankara Metropolitan Mansur Yavaş a starosta Eskişehiru náš bratr Yılmaz Büyükerşen a starostové strany AK počítali mé jméno a jmenovali 6 ministrů. Poté svěřil viceprezidenta Fuat Bey. Každý musí mít nápad. Proč jsme znepokojeni účastí? To byla další ostuda dneška. Bylo mi líto, že jsem slyšel, cítil jsem hidžáb. Dnes to bohužel bylo špatné. A TBB připravila nezdvořilý den. Oznamuji to Fatmě Hanım. Známe ho velmi laskavě. Dovolte mi to také vyjádřit. Nevím, kdo se mýlí, ale dluží nám odpověď. Největší část rozpočtu poskytuje 6-7 obcí. Náš rozpočet je tam. Existují některé převody do potřebných obcí. Což by mělo být provedeno. Ale nikdo z nás není spokojen s tím, co máme dnes. Měli jsme špatnou zkušenost - mluvím jménem všech obcí - být místními silnými starosty. “

VAR V Istanbulu na mě čeká mnoho pracovních míst. “

Imamoglu, otázka, zda budou pokračovat v setkání: „Pro nás je setkání ukončeno. Není třeba. Přemýšlejte o tom, řeknu vám co. Jestli je agenda pořadem ráno, jdu s nimi na polemiku. Nemáme takový styl. V Istanbulu na mě čeká spousta práce. Na své přátele v jejich městě čeká hodně práce. Starosta města Ankara Metropolitní starosta prostřednictvím těchto dveří vyřeší 100 pracovních míst. Naše agenda je velmi zaneprázdněna. Toto místo nás dnes dělá zbytečnými. Nechceme to .. Další otázka položená Imamogluovi byla: „Říkal jsi, že jsem poslal dopis o Istanbulu. Nemyslím si, že v tom dopise je jen Kanal Istanbul. Je předmětem zahrnutí do investičního plánu pro trasy metra. Existuje o nich vysvětlení “. Imamoglu, tato otázka: „Existuje nesprávný termín. Není součástí investičního plánu. Poté, co investiční plán šel do státní pokladny. Bude vyžadováno schválení. To je to, co teď chceme. Vzhledem k tomu, že není zahrnuta do investičního plánu, neexistuje žádný program státní pokladny. Je špatný recept. Nemá smysl hledat nic tam. Čekáme. Pokud mě zvou, což velmi chci, má pan prezident každého občana v 82 milionech, dluží mi 1 milionůkrát. Protože žádám 16 milionů lidí, aby se domluvili. Chci toto pozvání se vší upřímností, svědomím a obcí. Všechny tyto pocity jsem zprostředkoval. Přes všechno očekávám pozitivní reakci “.

OTÁZKA CEMEVS

Imamoglu řekl: „O Cemevlerim bylo rozhodnuto z Izmirské městské rady. Pokud se nemýlím, bylo to ve vašich projektech. Řekl jsi, že musíme toho hodně udělat. Kdy hodláte tento projekt zařadit na pořad jednání ?, Možná jste to zmeškali. Byl vychováván v pondělí a poslán do komise. Podle rozhodnutí Komise si myslím, že zítra, ve čtvrtek máme schůzku. Doufám, že toto rozhodnutí o uctívání našich občanů Alevi v této zemi bude přijato jednomyslně as vědomím všech. Nemůžeme se rozhodnout, kdo by ho měl použít jako místo uctívání. To je nezbytné pro svědomí milionů občanů Alevi. Právě je to v komisi. Přeji všem našim stranám v IMM, aby rozhodly o této politice stranou, se vším svědomím, morálkou a vírou v spravedlnost. Doufám, že tento týden bude pozitivní reakce “.

„ZÚČASTNĚLI A ZÚČASTNILI SE POZVÁNKEM POZVÁNÍ“

İmamoğlu řekl: „Říkal jste, že bude udělena cena. Co je toto ocenění ?:
Var Obce připravují projekty týkající se informačních technologií. Pravděpodobně je studovaly výběrové komise. Také jsme měli velmi speciální softwarovou studii o signalizační instituci. Cena byla schválena. Každá obec měla cenné projekty. Ale jemnost pozvání k nám je: „Jsme velmi žádoucí účastnit se. Musíte být pro nás cenní. Protože vám náš předseda udělí cenu a předá ji. " Všichni jsme se snažili být tak laskaví a laskaví, aby se k nám připojili zde. Ale tento proces byl řízen 180 stupňovou psychologií. Ti, kteří to říkají, jsou opět skutečnými hostiteli UMT. “

Hledání železničních zpráv

Buďte první kdo napíše komentář

Yorumlar