Světový sluchově postižený cyklistický šampionát dýchá!

světový dech beroucí cyklistický šampionát dechberoucí

V koordinaci s Guvernérský Gaziantep, Gaziantep Metropolitní Obec mládeže a tělovýchovy Services Department předsednictví do Turecka neslyšících tělovýchovy ve Federaci spolupráce, která xnumx'ünc konala poprvé v Turecku World neslyšících Druhý den cyklistiky mistrovství, byla scéna silné konkurenci

Yelisaveta Topchaniuk z Ukrajiny, Victoria Vyacheslavovna Shiryavskova z Ukrajiny a Aleksandra Ruslanovna Evdokimova z Ruska vstoupily do kategorie žen 25 kilometrů. V kilometrech 35 získali medaili Dmitrij Andrejevič Rozanov z Ruska, Ivan Vladimirovič Makarov ze stejné země a Pavel Arciszewski z Polska.

Město Gazi, které upozorňuje na mezinárodní organizace, které si zaslouží identitu „Friendly Friendly City“, bude hostit vzrušení hurikán až do soboty 29. listopadu 02, kdy byl zahájen Světový sluchově postižený cyklistický šampionát 2019. října, den republiky. Na šampionátu, Turecku a USA, Brazílii, České republice (Česká republika), Řecku, Holandsku, Maďarsku, Polsku, Rusku, Slovensku, Zambii a Ukrajině 50 sportovců s poruchami sluchu v náročných stezkách, se uvolnil pot, aby získal medaili.

Druhý den mistrovství zvítězily soutěže o individuální čas v kategorii žen a mužů adrenalin a nadšené publikum. Ocenili se 25 a 35 v závodě závodníků v neúprosném závodě.

Od 56022 Street soutěžily ženy 25 v kilometrové trati 12 zřízené na trase Kilis Road před zoo Gaziantep ve směru na Burç Road. Brazilská Livia De Assis Trivizol byla ze soutěže vyloučena. Yelisaveta Topchaniuk z Ukrajiny získal v soutěži zlatou medaili. Za Topchaniukem následovali ruská Aleksandra Ruslanovna Evdokimova a Victoria Vyacheslavovna Shiryavskova.

Ruský Dmitrij Andreevič Rozanov byl vítězem mužského závodníka 35, který soutěžil v kilometrovém kurzu 14, následoval jeho krajan Ivan Vladimirovič Makarov a polský Pavel Arciszewski se umístil na třetím místě v soutěži.

V žebříčku týmů na konci dne, Rusko minut 1 34 26 hodin sekundy první, Polsko minut 1 44 21 hodin sekund na druhé místo, zatímco Turecko bylo třetí 1 50 hodiny minut sekund při 8.