Převod nákupu vozů metra na ministerstvo přispěje k miliardě 1 v Konya

převod nákupu vozu metra na ministerstvo poskytne miliardovou miliardu příspěvků
převod nákupu vozu metra na ministerstvo poskytne miliardovou miliardu příspěvků

Starosta města Konya Metropolitan Ugur Ibrahim Altay, kterému předsedá shromáždění předsedy Recep Tayyip Erdogan, dal radostné zvěsti metra Konya během první fáze výběrového řízení tento měsíc, 2021 Games islámské solidarity v Konya, a učinil prohlášení o cenách řepy.

„DĚKUJEME ZA PREZIDENTA“

Starosta Altay uvedl, že byl uzavřen protokol s ministerstvem dopravy ohledně nákupu vozidel metra městskou částí Konya. Za podpory pana prezidenta, ministra dopravy, místopředsedy, ministrů a organizací byly veškeré nákupy vozidel převzaty z městské části Konya, za kterou odpovídá ministerstvo dopravy. Byly zahrnuty do výběrového řízení. Chtěl bych poděkovat ministru dopravy, ministru životního prostředí a urbanizace, ministru zdravotnictví, místostarostovi a zemskému prezidentovi, zejména prezidentovi republiky. Toto je zlom pro metropolitní obec Konya “.

Karma INDUSTRY AREA JE ZŘÍZENÁ

V souvislosti s programem Konya, který o víkendu uspořádal ministr průmyslu a technologie Mustafa Varank, starosta Altay řekl: „ASELSAN investuje do Konya velmi důležitou investici. 300 položil základ v ploše tisíc metrů čtverečních a produkce pokračovala. Kolem toho převedeme majetek milionu metrů čtverečních 1,5, který vlastní naše městská část, na Milli Emlak. Zde jsme se ujali slova od našeho ministra pro vytvoření smíšené průmyslové zóny. V Konyi tedy začne nový průlom, zejména v zbrojním a obranném průmyslu, a přijdou nové investice. Všechny tyto práce připravují náš Kony na velmi krásnou budoucnost. Doufám, že to bude prospěšné pro naše město.

"ZÍSKÁME SLUŽEBNÍ BAR PRO VÍCE NEŽ"

Zástupce strany AK Konya Ziya Altunyaldız, který vystoupil na schůzi shromáždění, 31 březnových místních volbách, aby posunul bar do vyššího bodu v starostě metropolity a starostech okresu, uvedl. Uvedou, že budou i nadále pracovat v jednotě a solidaritě, aby sloužili kvalifikovanějšímu, kvalifikovanějšímu a konkurenceschopnějšímu servisu Konya a Konya s každým okresem v Konya jako zástupci Konya. budou i nadále podporovat starosty, kteří se snaží bar zvýšit mnohem výš.

İZ Měli bychom pokračovat v tvorbě lidí

Altunyaldız pokračoval ve svém projevu a zdůrazňoval důležitost produkce: „Produkce je skvělá věc, skvělá věc. Produkce tam bude. Produkce je zajistit budoucnost. Proto musíme vyrábět. Budeme pokračovat v tom, co je potřeba k výrobě. Metropolitní obec, se všemi našimi okresy a zástupci, jsme zachytili takovou krásu. Zkušený starosta metropolity, většina našich okresních starostů má zkušenosti s metropolitou nebo okresy. My, poslanci Konya, vás budeme i nadále podporovat. Mám ústřici; musíme pokračovat v porozumění služeb, které upřednostňuje výrobu, musíme zůstat s lidmi, kteří produkují. Pokud vyrábíme, přispíváme do společnosti, lidstva a naší země. “

Aktuální harmonogram železniční nabídky

Jak 20

Oznámení o zakázce: Výstavba dálničního podjezdu Diyarbakır-Kurtalan

Září 20 @ 09: 30 - 10: 30
organizátoři: TCDD
+444 8 233 XNUMX
Jak 20

Oznámení o zakázce: Renovace horských silnic Alsancak-Halkapınar Müselles

Září 20 @ 10: 00 - 11: 00
organizátoři: TCDD
+444 8 233 XNUMX
Sůl 24
car 25

Vyhlášení výběrového řízení: Elektromechanické práce ve výtahu

Září 25 @ 10: 00 - 11: 00
organizátoři: TCDD
+444 8 233 XNUMX
car 25

Vyhlášení výběrového řízení: Eskalátor a výtah na podchod Nazilli pro chodce

Září 25 @ 10: 00 - 11: 00
organizátoři: TCDD
+444 8 233 XNUMX
O společnosti Levent Elmastaş
Editor RayHaber

Buďte první kdo napíše komentář

Yorumlar

Tyto stránky používají Akismet k omezení spamu. Zjistěte, jak jsou vaše údaje komentářů zpracovávány.