Ford Otosan Eskişehir Kurtuluş Half Marathon Held

ford otosan eskisehir spasení půlmaraton

Poloviční maratón Ford Otosan Eskişehir Kurtuluş, první letošní ročník, se konal v neděli v září pod záštitou Forda Otosana.

Osvobození mládeže hlavního města Eskisehir, Turecko slaví sportovní a kulturní akce konala letos poprvé. Poloviční maratón Ford Otosan Eskişehir Kurtuluş se konal v neděli v září pod záštitou Forda Otosana.

V závodě, které odstartovalo na náměstí Eskişehir Ulus Monument a prošlo před Sazova Kulturním centrem a skončilo před Ulusem Monument, proběhl 21 kilometrový půlmaraton, 10 kilometrový běh a alternativy pro běh dětí. Sportovci z různých skupin překážek soutěžili v paralympijské kategorii na trati najetých kilometrů 10.

Příležitost pro vítěze k účasti na madridském maratonu

Tisíce lidí se zúčastnily 21kilometrového půlmaratonu, který zahájil starosta metropolitní obce Eskişehir Yılmaz Büyükerşen. Nejprve maraton dokončil etiopský Getaye Fisseha Gelaw, druhý skončil Fetene Alemu Regasa ze stejné země a třetí Resul Çevik. U žen se Elif Dağdelen stala první, Sebahat Akpınar druhá a Gönül Çataltepe třetí. Vítězové měli příležitost zúčastnit se madridského maratonu s podporou Forda Otosana.

Společně sport a zábava

Festival, který se konal den před půlmaratonem, byl dějištěm příjemných akcí spojujících sport a hudbu. Obyvatelé města po celý den Emine úspěch, Noyan Dülek, Elif Kaya, Murat Demirci, Faith Akbas, doprovázený přední turecké sportovních instruktorů zapojených do zábavných aktivit, jako je Aysegul Demirsoy byl uložen energii. Večer festivalu slavný zpěvák Eskişehir Özgün zpíval své oblíbené písně se všemi lidmi Eskişehiru.

Ford Otosan představoval nejvíce přeplněný tým firemních běhů

Ford Otosan, který v závodě Eskişehir vyráběl nákladní automobily a tahače Ford a systémy motorů a motorů, který zahájil provoz na 37 před lety, se také dostal do popředí z hlediska účasti na závodech.

Tým Ford, složený ze zaměstnanců 96u pracujících v závodě Eskişehir Ford Otosan, se zúčastnil kategorie „Společnost běh“. To znamená, že 10 procent z registračního poplatku pro závod se přenese do Turecka poranění míchy Sdružení, asociace byla největší přenosové darování týmy, zaměstnanci Ford Otosan.

F-MAX, který byl vyroben v závodě Eskişehir Ford Otosan, byl také vystaven na běžecké dráze jako jeden z hrdých symbolů města. F-MAX, vítěz mezinárodní ceny Ford Trucks IT International Truck of the Year IT (ITOY), zaujal účastníky a obyvatele Eskişehiru velký zájem.