Cyklistické sportovní centrum Kayseri

centrum cyklistiky

Září Kayseri 20-21-22 Září 11 Grand Prix Erciyes a Tour of Kayseri mezinárodní silniční cyklistické závody 100 sportovci ze země byli dějištěm zápasu.

Erciyes, který se stal centrem globálních cyklistických týmů pro výcvikové tábory ve vysokých nadmořských výškách, posiluje jeho image mezinárodními soutěžemi. Kayseri, který v minulém týdnu hostil mezinárodní soutěže silniční cyklistiky, které v minulém týdnu zaznamenaly olympijské hry 2020 v Tokiu, byl 20-21-22 dějištěm zápasu mistrů pedalistů z celého světa.

Mezinárodní cyklistická unie UCI (Mezinárodní cyklistické unie), organizuje cyklistické federace a Turecka, Kayseri Metropolitan Municipality, Erciyes Inc. a Velo Erciyes as podporou veřejných institucí a organizací se závody konaly ve třech etapách. Kromě soutěží, Turecka; Profesionální cyklisté 11 ze zemí 100, včetně Běloruska, Ukrajiny, Kazachstánu, Ázerbájdžánu, Kuvajtu, Kataru, Bahrajnu, Maroka, Iráku a Alžírska. Turečtí atleti se v těchto závodech přiblížili olympijským hrám.

Závody začaly 143 kilometr dlouhým turné Grand Prix Erciyes, které skončilo druhým dnem 133 a třetí den 153 km z Kayseri. V etapě Grand Prix Erciyes vyhrálo první místo Nikolai Šumov z běloruského národního týmu, na druhém místě byl Onur Balkán z Salcana Sakarya Metropolitan Cycling Team a třetí Ahmet Örken. Nejlepší cyklistický tým obdržel VIB Sports Cycling Team z Bahrajnu, zatímco nejmladším sportovcem byl Azen Gabiden z Kazachstánské národní dráhy.

V první etapě turné Tour of Kayseri se umístil běloruský národní tým Stanislau Bazhkou, na druhém místě Ahmet Örken z Salcano Sakarya Metropolitan Bicycle Team a třetí místo Azen Gabiden z Kazachstánu.

Starosta městské části Kayseri Druhou etapu turné Tour of Kayseri, kterou Memduh Büyükkılıç začal s guvernérem Kayseri Şehmus Günaydın, získal čestný předseda Metropolitního cyklistického týmu Salcano Sakarya. Oğuzhan Tiryaki stejného týmu obsadil druhé místo a Elchin Asadov z týmu VIB Sports Cycling Team obsadil třetí místo. Tým metropolitních jízdních kol Salcano Sakarya dosáhl úspěchu tím, že byl nejlepším týmem závodu „Tour Of Kayseri“.