Istanbulité spěchali v Uskudaru bez provozu

istanbululární kostýmovaný provozududa

Akce „Běhám v Istanbulu“ organizovaná metropolitní kanceláří v Istanbulu „Chtěli byste běžet v Üsküdaru bez provozu?“ Bylo vyrobeno s mottem. Na akci, která oživila i zdravotně postižené občany, dva tisíce obyvatel Istanbulu tvrdě soutěžily, aby dosáhly svého cíle. Mestan Turhan získal první místo pro muže a Damla Çelik pro ženy.

Pořádal Spor Istanbul, dceřiná společnost istanbulské metropolitní samosprávy, se dnes v Üsküdaru konal druhý letošní závod série „Běhám Istanbul“. „Chtěli byste běžet v Üsküdaru bez provozu?“ Přibližně dva tisíce obyvatel Istanbulu běžely v Üsküdaru bez vozidla a provozu. Akce se konala s heslem a oživila postižené běžce. Akce se zúčastnili také starosta Üsküdar Hilmi Türkmen, manažerka pro mládež a sport IMM Ayhan Kep a zástupce generálního ředitele Spor Istanbul Yusuf Önen.

10: 31: 41: 32: 10: 32: 15: XNUMX: XNUMX: XNUMX: XNUMX: XNUMX: XNUMX: XNUMX: XNUMX: XNUMX: XNUMX: XNUMX: XNUMX: XNUMX: XNUMX: XNUMX: XNUMX: XNUMX: XNUMX; ukončil.

V kategorii Obecné klasifikace žen byl 38: 36 prvním běžcem, který dosáhl cílové čáry s minutovým hodnocením. Elif Mert obsadil druhé místo s 40: 20 minut a Emine Baydilli skončila na třetím místě s 43: 28 minut.

Akce začala dechovými cviky a zahřívacími pohyby. Akce skončila slavnostním předáním cen.

POKRAČUJE ROK

Letošní série „Běhám Istanbul“ se bude skládat z 5 etap, z nichž jedna je rychlostní zkouška. „Běhám Istanbul“ První závod 4. sezóny se konal v březnu s rychlostní zkouškou Mezinárodního dne žen. Závody po etapě Üsküdar; Stádo Caddebostan bude po celý rok pokračovat Bakırköy Stage a Bebek Stage, posledním závodem série.

PRVNÍ BĚH UDĚLAL V 2016U

Projekt „Istanbul běžím“, zejména v Istanbulském maratonu a Istanbulu, včetně půlmaratonu, s cílem podpořit účast na silničních závodech v Turecku, organizovat účastníky silničních závodů na alternativní závody, poskytovat závody v sérii běžcům, aby se mohli přizpůsobit běhu začátečníků na krátké vzdálenosti Byl realizován v roce 2016.

Závody na 10 km tratích jsou měřeny elektronickými časovacími čipy. V každém ze závodů, kde jsou vítězové oceněni různými dárky, je udělena samostatná speciálně navržená medaile. Běžci, kteří absolvují všechny závody 4 sérií, spojí své medaile a doplní medaili „Běhám Istanbul“.