Erciyes Ultra Mountain Marathon končí

erciyes ultra mountain marathon skončil

Letos se již počtvrté konal mezinárodní horský maraton Erciyes Ultra Sky Trail, který obrátil oči běžecké komunity z celého světa na Erciyes. Amerika se stala jedním z nejdůležitějších závodů v naší zemi, zejména Turecko Erciyes Mountain Ultra Marathon, Francie, Německo, Španělsko, Rusko, Polsko, více než 4 zahraničních zemí, jako je Jižní Afrika, se připojilo k více než 10.

Kayseri Metropolitan Municipality, Erciyes A.Ş. První den maratonu proběhl ve spolupráci se společností Middle Earth Travel a Vertical Kilometer (VK). V této etapě, národní atlet Ahmet Arslan přezdíval Arslan Arslan z hor, 48 minut, 6 vteřin, znovu zlomil svůj vlastní rekord, zatímco první Hakan Akalp, třetí byl Aykut Kırsay. U žen byl Itır Uz prvním a Seda Nur Çelik druhým a Kayseri Erciyes A.Ş. Třetí byl Aydan Nur Karakulak, náš Zimní a venkovní sportovní klub.

V mužské obecné klasifikaci, 64 míle běh byl první Samet Konu, druhý Cevdet Alyılmaz a třetí Mehmet Zahir Kül. U žen vyhrála Eda Kınac první místo, Inna Tokmakova z Ruska získala druhé místo a Esin Çavga získala třetí místo. Soutěžící, kteří vedli vrchol Erciyes 360 stupňů, prokázali odolnost vůči oběma Erciyes drsným a dlouhým vzdálenostem.

V závodě 25K, která začala v Sarıgölu a byla dokončena v regionu Tekir Kapi, Ahmet Arslan zlomil rekord s 2 hodinou 13 minut u mužů minulý rok s 2 hodinou 12 minut. Třetí byl Meltem Demir.

12 kilometrů od Hacılar Kapi do Tekir Kapi byl první Aykut Kırsay, druhý Metin Keleş a třetí Cahit Yılmaztürk. V této klasifikaci byl Burçin Equestrian první, Özgül Küçük byl druhý a Simone Wright třetí.

Letos byl Erciyes Dětský maraton poprvé ve spolupráci s Kayseri Metropolitan Municipality Sports Inc. 7-8, 9-10 a 11-12 dostaly různé dárky pro děti, které dosáhly závodů ve třech různých kategoriích.

Kayseri Erciyes AŞ, předseda představenstva Dr. Murat Cahid Cıngı, Jsme rádi, že jsme úspěšně dokončili další mezinárodní soutěž v našem městě. Tato soutěž v Erciyes přitahuje pozornost běžecké komunity, kde je horský běh maraton uznávaný Mezinárodní asociací běžeckých tratí, řídícím orgánem na světě, a přináší body svým účastníkům. Profesionální sportovci z mnoha zemí soutěžili v jedinečné přírodě a stopách naší hory v našem horském běhu, který se stal tradicí a jehož hmotnost každým rokem roste, a bodovali za účast na globálních závodech. Gratulujeme všem negraduálním sportovcům. Doufáme, že se naše Erciyes i nadále stanou celosvětovou značkou s aktivitami prováděnými v mnoha různých sportovních odvětvích a sportovci budou těžit z jedinečné krásy a infrastruktury Erciyes Mountain.