Miliony očí sledovaly Kocaeliho

následovaly miliony

Kocaeli Metropolitan Municipality Doc. Dr. Tahir Büyükakın 55. prezidentská cyklostezka tureckých Bursa, Kocaeli a Kartepe, 158.6 kilometrů v Turecku, bedlivě sledovala lezení. 25 km úsek Karamürsel-Kartepe mezi 200 zeměmi a 1020 sportovci v celkové vzdálenosti 76 km byl sledován z více než 20 zemí na více než 180 kanálech, včetně živého přenosu na obrazovkách Eurosport a TRT. 750 milionů domácností sleduje krásu Cyklistické túry v Turecku v Kocaeli a umožnění propagace města bylo také místem velkého vzrušení. Vítězové pódia byli guvernér Kocaeli Hüseyin Aksoy a generální ředitelství ministerstva mládeže a sportu Mehmet Baykan a rakouský atlet Felix Grossschartner, po kterém následovalo mnoho diváků.

VALERİO POKRAČIL DOSTAT MEDAL
Felix Grossschartner z Bory Hansgrohe vyhrál 4 hodin 17 minut 13 sekund a Valerio Conti a Merhawi Kudus obsadili třetí místo. Cyklisté tisíc 300 metrů do cíle měli bojovat s obtížnými přírodními podmínkami, zatímco druhé místo ve fázi Valerio Conti'ye Doc. Dr. Tahir Büyükakın udělil medaili. Turkey-Irák hranice v souladu s teroristy pro naše hrdiny vojáků, kteří zemřeli v boji před pódium ceremoniál otevřel tureckou vlajku.

TUR JE VELKÝ PŘÍSPĚVEK PRO ZNAČKU MĚSTA “
Po slavnostním ceremoniálu učinil prezident Büyükakten prohlášení, že společnost Sports City uvedla, že vidí značku Kocaeli jako holistický pohled na „Události město Istanbul“, což je příklad našeho cíle 55. Blahopřeji všem sportovcům, kteří se zúčastnili prezidentské cyklostezky v Turecku. Náš příspěvek do organizace pod záštitou Prezidentského ministerstva sportu a mládeže slaví s přispěním všech našich minulých, naší federace cyklistické federace Turecka, rád bych poděkoval donucovacím agenturám a metropolitní obci našich zaměstnanců. Kocaeli je spolu se zúčastněnými stranami města dobrým příkladem 365denní vize města a tato sportovní organizace významně přispěla ke značce města. “