Lyžování FIS Pohár skončil v Gerede

skončila trofej na lyžích

Program Turkey lyžařská federace International Ski Cross 2019 aktivity nachází v soutěžích FIS poháru skončila ve městě Bolu Gerede.

V poslední den soutěží pořádaných v lyžařském středisku Arkut v Gerede se konaly technické soutěže 10 km a 15 km. Druhý den programu FIS vyhrál Ayşenur Duman první místo, Fatma Yavuz se umístil na druhém místě a Özlem Ceren Dursun se umístil na třetím místě na konci ženských technických soutěží 10 km. Hamza Dursun byl první, Ömer Ayçiçek byl druhý a Amed Oğlago obsadil třetí místo v závodech 15 km pro freestylové technické soutěže.

Technický delegát FIS Robert Karstajn, manažer pro sportovní mládež Bolu Sadık Öztürk a manažer pro sportovní mládež Gerede Mustafa Kocakaya a koordinátor soutěže Özkan Koyuncu předali medaile sportovcům, kteří se v organizaci konali.