Hvězdy fotbalu se společně sejdou na istanbulském letišti

Zaměstnanci letiště Istanbul New Airport, třetí letošní fotbalový turnaj, boj proti krku, poslední noc byla fází přehlídky hvězd. Formulář měl před finálovým zápasem FutbalİGA, finálový zápas Fame Tournament, podnikatel Abdurrahim Albayrak, bývalý fotbalista Galatasaray Necati Ateş, rozhodčí FIFA Kokartlı Mete Kalkavan a rozhlasová stanice Gezegen Mehmet a manažeři İGA. Letošní ročník 2 se zúčastnil trofeje FutbolİGA'da, týmu "Olympic Port".

Po výstavbě a dostavbě istanbulského letiště, které je největším letištním projektem na světě, provedla společnost XGA operaci 25 pro tento rok a na třetím místě ve fotbalovém turnaji.

Tým 36, který se skládá z lidí z 10'ar, se zúčastnil fotbalového turnaje, který byl otevřen pro tisíce zaměstnanců společnosti 164 na letišti Istanbul New Airport. 1 zápas v turnaji trvalo asi 403 měsíců, vedená Turkey fotbalové federace úředníky. Turnaj Yeni Fame Tournament se konal před posledním zápasem akademického areálu Akpınar v Istanbulu. V turnaji, kde se sešli jména překvapení ze sportovní a mediální komunity; podnikatel Abdurrahim Albayrak, bývalý fotbalový hráč Galatasaray Necati Ates, rozhodčí FIFA Kokartlı Mete Kalkavan a rozhlasová stanice Gezegen Mehmet, stejně jako členové představenstva IGA a výkonné rady, měli na formuláři.

Akce, která byla sledována s velkým zájmem zaměstnanců a byla scénkou barevných obrazů od sebe, zápas öh Fame Tournament “vyhrál finále„ White Team “a„ Olympic Port “, který hrál podnikatel Abdurrahim Albayrak a bývalý fotbalista Necati Ateş z Galatasary. , Jako nejoblíbenější tým turnaje byli vybráni VIP číšníci.

H. Kadri Samsunlu, generální ředitel a generální ředitel společnosti İGA Airports Management, který předal ocenění vítězům, uvedl, že s takovými sociálními aktivitami se zvyšuje motivace zaměstnanců; „Jako rodina IGA úspěšně provozujeme takovou velkou operaci.

Každý z našich zaměstnanců 36 tisíce má velké úsilí. Naše otevření 29 je bezesporu nejvýznamnější motivací v tomto říjnovém období. Proto jako IGA patří naše priority k podpoře našich zaměstnanců v oblasti sportovních i kulturních aktivit. 2 tisíc lidí se zúčastnilo fotbalového turnaje, který se letos konal již potřetí. Náš turnaj byl scénou fotbalových soutěží, která by nebyla profesionální ligou.

Všichni naši hosté, kteří nás dnes nenechávají sami; díky hodnotným jménům sportovní a mediální komunity; Blahopřeji dnešním vítězným týmům ..