spora

Tvrdá konkurence ve veslařských závodech Zlatý roh

Etapy Mezinárodních veslařských závodů se zlatým rohem, které od roku 2021 pořádá istanbulská metropolitní samospráva a její metropolitní pobočka Spor Istanbul, byly svědky barevných obrazů a tvrdé konkurence. Mistrovským týmem kategorie Open 27+ Women byl veslařský klub Kocaeli Sümerspor. [Více ...]

spora

Pedály se otáčely současně

2011. ročník Tradiční cyklistické túry Zelený půlměsíc, kterou Zelený půlměsíc pořádá od roku 11, probíhal souběžně ve všech městech Turecka se sloganem „Užijme si společně zdravý život“. [Více ...]

spora

Tarzani z Crucible KarşıyakaByl poražen od

Basketbalový tým Manisa Büyükşehir Belediyespor Club hrál Pınar v posledním týdnu základní části v turecké Insurance Basketball Super League (BSL). Karşıyakabyl poražen 98-80. Poláci Tarzani, kteří zakončili základní část na 6. místě, se ve čtvrtfinále play-off utkali s Beşiktaşem Emlakjetem. [Více ...]

33 Francie

Vesmírné sympozium NATO ve Francii

Ministerstvo národní obrany (MSB) oznámilo, že 1. vesmírné sympozium NATO se konalo ve francouzském Toulouse pod koordinací Velitelství spojeneckých sil NATO pro transformaci. Podle vyjádření ministerstva 1. prostor NATO [Více ...]

spora

Běžel se půlmaraton Salomon Çeşme

Çeşme Half Marathon, organizovaný pod názvem sponzorství Salomon, se běžel na tratích 21K a 10K. V závodě pořádaném magistrátem Çeşme s podporou okresního hejtmana Çeşme obsadil Üzeyir Söylemez první místo v kategorii mužů s časem 21:1 na trati 09.33.07 km, zatímco İpek Öztosun byl na vedoucím stupínku s časem z 1:29.29.07 v závodě žen. Na trati 10K vybojoval první místo v závodě mužů Bedri Şimşek s časem 0:34.31.81, v ženách pak Özlem Işık s časem 0:40.17.43. [Více ...]