Autismus dvojčata sdílejí Championship Turecko

Autism dvojčata sdílejí turecké mistrovství: konalo se v Erzincan Special Athletes dvojčata Lyžařské mistrovství v Turecku bylo poznamenáno autismem.

Dvojčata speciálních sportovců s autismem na lyžařském šampionátu v Turecku byla označena jako Erzincan. Dvanáctiletí sportovci Gemini Muhsin a Ali Zeynep Murat Bingüloví se ve své věkové skupině podělili o turecké mistrovství. Gemini se bude konat v Polsku a bude reprezentovat Turecko na mistrovství světa.

Speciální sportovci v Turecku 2 700 20 nadmořských výšek na úpatí Mount Ski Championships Munzeru se konalo v zimním středisku zimních sportů Erkan. Mistrovství se zúčastnilo 19 klubů z 38 provincií, 16 sportovců, kteří byli svědky velké konkurence. Celkem 38 speciálních sportovců, z toho XNUMX žen, se potilo, aby získali místo v kategoriích alpského lyžování a běhu na lyžích. Vrchní státní zástupce krajského soudního dvora Erzurum Murat Unal Bingül z autistických dvojčat a Ali Muhsin Zeynep Bingül byl turecký šampion.

Věková skupina udělila jediným tureckým licencovaným sportovcům dvojče guvernéra Süleymana Hero medaile. Hlavní státní zástupce Krajského soudního dvora v Erzurumu Ünal Bingül nenechal na slavnostním závodu a medaili své děti samotné. Další speciální sportovci, kteří se v soutěžích umístili, obdrželi medaile od náměstka hejtmana Ahmeta Türköze, starosty člena strany AK Cemalettina Başsoye a vrchního veřejného žalobce Hüsnü Aldemira.

Lupiči koučují dvojčata Melih Yavuz s autismem, zatímco mistrovství Muhsin se v loňském roce konalo v Turecku Sarikamish Zeynep Murat a Ali Bingül, které si turecký šampion bratrů připomněl: „Na světovém šampionátu jsme pracovali velmi tvrdě. Doufám, že zvítězíme, “řekl.

Člen představenstva Turecké speciální sportovní federace Yunus Kábul, „opravdu velmi pěkné lyžařské středisko v Erzincanu. Turecko a my jsme viděli tento krok k tomu, abychom se stali globální značkou. Mistrovství se zúčastnilo 20 sportovců z 38 měst. Champions se příští měsíc zúčastní mistrovství světa v Polsku. V loňském roce byli soukromí sportovci na druhém místě na světě. Doufám, že se letos do naší země vrátí po získání světového titulu. “